Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Monika Slabá

Schneiders

Firma Schneiders se školním taškám věnuje přes 50 let. Mnoholeté zkušenosti a inovativní technologie včetně použití kvalitních odolných materiálů stojí za vznikem moderní školní tašky

Taška Schneiders je propracovaná do nejmenších detailů. Pohodlné nošení zajišťuje dokonale tvarovaný zádový systém s odvětráváním a výškově nastavitelné popruhy. Vnitřní prostor tašky je rozčleněn pro přehledné a bezpečné uložení školních potřeb. Aktovka Schneiders je opatřena magnetickým zámkem či moderní přezkou pro snadné zavírání i otvírání. Pevné dno zaručuje stabilitu školní aktovky, kterou zároveň chrání před vlhkem a nečistotami. Schneiders aktovky jsou dodávány včetně penálu, pytlíku na cvičky nebo tělocvik, pouzdra na výtvarné potřeby a desek na sešity. 

Historie rakouské firmy Schneiders sahá až do 19. století. Konkrétně do roku 1890, kdy v městečku Bregenz byla založena firma vyrábějící produkty z pryže. Pět let na to se firma stěhuje do hlavního města Rakouska. Vídeň je sídlem firmy dodnes. Rok 1935 byl ve znamení inovací. Schneiders se zaměřuje na výrobu cestovních zavazadel a tašek. O dvacet let později se firma Schneiders stává největším rakouským producentem cestovních zavazadel. Zanedlouho si podmaňuje také evropský trh. V 70. letech 20. století rozšiřuje portfolio nabízených produktů o kabelky a školní tašky.

Školní aktovky Schneiders zasíláme bez účtování poštovného!

Chci vědět víc
Zobrazuji 1 - 0 z 0
Filtru neodpovídají žádné výsledky