Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Razítkovací dílnička pro nejmenší

Razítkovací dílnička pro nejmenší

Akce, festivaly, dílny 1. 4. 2019
Kateřina Hrubešová
Razítkování není obyčejná zábava! Přesvědčíte se o tom v naší zábavné tvořivé dílně, kolik krásných a originální věcí můžete vyrábět s opravdu malými dětmi. Razítka jsou dostatečně velká a pohodlná na úchop. Neváhejte a přijďte tvořit!

Razítka Aladine jsou velmi oblíbené a práce s nimi je snadná. Jak s razítky pracovat vám prozradí zkušené lektorky a také dostanete tipy, jak kreativně s dětmi rozvíjet řeč, představivost a tvořivost. Naučí vás spoustu triků, které pak můžete využít i při tvoření doma. Tvoří rodiče s dětmi a lektorka pouze pomáhá, radí, doporučuje.

Děti si také mohou vyrobit jednoduché dětské hry jako je třeba pexeso. Instatní zábava, kdy vznikají opravdové díla během několika minut. Vzniklé dílo je třeba vybarvit. Objevte také kouzlo speciálních vodovek, se kterými nehrozí katastrofa zvrhnutého a rozlitého kelímku!

Martina Linková,  které vede kreativní dílny a art shop Aladine.cz, o razítkách pro nejmenší v rozhovoru pro Agátin svět říká:

"A úplně největší radost mám z razítek pro nejmenší. Děti už od dvou let mohou ve věku, kdy jim jejich motorika ještě mnoho nedovolí, rozvíjet pocit, že něco zvládnou. A pokud se jim rodič věnuje, razítka pro batolata jsou skvělým nástrojem na rozvoj komunikačních dovedností v čase, kdy děti velmi potřebují komunikovat co nejvíce, aby si tuto dovednost dokonale osvojili. Pamatuji si, jak bylo těžké pro tak malé dítě vymýšlet aktivity, kde by udrželo pozornost. Razítka jsou interaktivní a dokážou díky tomu, že se dá o nich mluvit, vystavět pohádku, vybarvovat je a dokreslit zbytek, trávit dlouhý kvalitní čas."


 

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:


Mají tak motivaci pro další vlastní tvoření. Veškerý použitý inkoust je samozřejmě zdravotně nezávadný, omyvatelný i pratelný.

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-