Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Prozkoumej svět magnetů

Prozkoumej svět magnetů

Akce, festivaly, dílny 23. 9. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Svět magnetů čeká i na nejmenší děti. V dílničce objeví magnetický stolek a spoustu velkých, barevných magnetických tyček, koulí a dalších dílů. Děti spojují dílky pomocí velkých magnetických koulí a staví originální stavby, kuličkové dráhy, ale třeba také čísla, písmena či zvířátka.

Malí stavitelé si mohou hrát s tvary a skládat písmenka či čísla z jednotlivých dílků, zkoušet kombinace různých geometrických spojení, pokusí se postavit nejvyšší věž, most či mrakodrap. Holčičky mohou vytvářet pomocí tyčinek nádherné květinky.

Magnetická stavebnice Smartmax sbírá mnoho úspěchů u nás i v zahraničí. V České republice byla odměněna cenou Grand Prix 2014, Správná hračka 2015 a 2016.  Stavebnice sklidila také úspěch mezi rodiči a dětmi, kteří měli příležitost otestovat stavebnici ve spolupráci s Testováno na dětech. Výsledek testování si můžete přečíst v našem článku.
 

Zpět na PROGRAM

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-