Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Prostorové hlavolamy pro nejmenší

Prostorové hlavolamy pro nejmenší

Akce, festivaly, dílny 23. 9. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Prostorové dřevěné hlavolamy neuškodní ani nejmenším, ba naopak. Potrápí zdravě jejich hlavičky a probudí v nich vynalézavost. Orientace v prostoru patří mezi základní činnosti, které dítě musí při svém rozvoji zvládnout. Co je před, co za? Co je uvnitř, co je venku? Když se něco schová, zmizelo to navždy, nebo se to zase může najít?

Dřevěné logické hry jsou skvělým pomocníkem pro děti ve věku 2 - 3 roky, jak zvládnout vnímání orientace v prostoru. Děti budou mít příležitost si tyto hlavolamy vyzkoušet. 

Jde v podstatě o hlavolamy, které svým atraktivním vzhledem dokáží přilákat pozornost a soustředění dítěte. Hlavolam v podobě králíčka, autíčka, dřevěných stavebnicových dílků či zámků s věžemi dítě zaujme na celé hodiny a snaží se ho vyřešit. Kažý hlavolam má různé stupně obtížnosti (48 - 60 zadání) a dítě se postupně učí vnímat prostor. 


 

Zpět na PROGRAM

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-