Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Pozvánka k Malému princovi

Pozvánka k Malému princovi

Tipy pro výběr her a hraček 25. 9. 2015 2 minuty
Kristýna Křížová
"Pohádka se nečte jen proto, aby uspala děti, ale také proto, aby probudila dospělé." Tento výrok slovenského básníka M. Rúfuse skvěle vystihuje, proč je Malý princ tak blízký rodičům. Agátin svět je velmi rád, že může poetiku, něhu a moudrost Malého prince přiblížit vašim dětem hned i hravou formou: jako velkou knihu s prostorovými pohyblivými obrázky či nově ve formě dvou rodinných společenských her.

Velká obrazová kniha Malý princ dokazuje, že i kniha může být hravá. Klasický příběh je nápaditě doplněn rozkládacími či pohyblivými ilustracemi, díky kterým se děti ponoří hluboko do příběhu. Rády se k němu vrací, láká je totiž rozkládání obrázků. Vy můžete této motivace využít a připomenout si s dětmi myšlenky, které mohou děti inspoirovat při vytváření jejich vztahu ke světu kolem nás.

Malý princ Malý princ Malý princ
 

Nejnověji si Malého prince můžete přiblížit formou rodinných společenských her. První z nich, hra Malý princ: Udělej mi planetu obsahuje autorovy originální ilustrace. Z jednotlivých dílků si budete stavět svou planetu a snažit se, aby na závěr byla co nejhodnotnější (podle obsažených prvků). Hru si můžete skvěle užít ve dvou nebo třech či čtyřech hráčích. Oceňujeme také, že na přípravu hry stačí jen několik málo minut.

Malý princ hra

Druhá hra s motivem Malého prince vychází z nového filmu a je tentokrát určena pro 2 - 6 hráčů již od 6 let.Ve hře Malý princ: Cesta ke hvězdám si nebudujete svou planetu, ale naopak poletíte vesmírem k planetě Malého prince. Během cesty potkáváte různé mraky a hvězdy a musíte reagovat na jejich pokyny. Líbí se nám, že na tahu je v této hře vždy hráč, který je na cestě k planetě poslední. Rodiny s dětmi vědí, že pro motivaci malých hráčů je důležité, aby až do poslední chvíle měli šanci na dobrý výsledek ve hře a neztratili radost ze hry. 

Společenská hra Malý princHra pro děti Malý princ

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-