Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Poradna poruch učení

Poradna poruch učení

Akce, festivaly, dílny 14. 5. 2019 1 minuta
Kristýna Křížová
Nedaří se Vašemu školákovi skamarádit se s čtením, psaním, počítáním? Nedokáže se vaše dítě déle soustředit nebo je jen živější a hledáte způsob, jak mu pomoci? Nebo má Vaše dítě jiné těžkosti, se kterými si nevíte rady? Přijďte se zeptat naší speciální pedagožky, paní Lucie Vítková, která připravila spoustu zábavných aktivit pro vaše děti a mnoho informací a inspirace pro Vás.
Kdo je Lucie Vítková? Lucka vystudovala obor speciální pedagogika poradenství a arteterapie. Pracuje jako speciální pedagog na základní škole a soukromý speciální pedagog, arteterapeut. Zaměřuje se především na děti mladšího školního věku se specifickými vývojovými poruchami školních dovedností, poruchami pozornosti, ADHD a předškolní děti s grafomotorickými obtížemi. Při své práci se drží hesla „I učení může být zábava“. Dále se věnuje arteterapii pro děti i dospělé a tvorbě didaktických pomůcek.

Lucka Vám bude k dispozici po celou dobu festivalu. Kdykoliv během roku můžete využít její soukromou speciálně-pedagogickou praxi Barevné učení, sídlící v těsné blízkosti metra A Hradčanská.
  

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-