Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Origami hlavním hrdinou letošních podzimních Strun dětem

Origami hlavním hrdinou letošních podzimních Strun dětem

Akce, festivaly, dílny 18. 6. 2015 1 minuta
Kristýna Křížová
Podzim je obdobím, kdy s dětmi doma více tvoříme. Přijďte načerpat inspiraci na již tradiční rodinný festival Struny dětem, který se koná v pražském divadle Minor 22. - 24. 9. 2017. Jeho hlavní letošní hvězdou bude origami. Agátin svět samozřejmě nebude chybět!

Letošní Struny dětem opět přinášejí pestrý koktejl tvůrčích workshopů pro děti od 4 do ...nácti let. Hlavní hvězdou letošního festivalu bude Američan Jeremy Shafer, který děti zasvětí do papírových kouzel. V sobotu i v neděli se v celkem 6 dílnách s dětmi - a pozor, i s dospělými! -  podělí o svého umění vytvořit z plochého papíru pohyblivé 3D objekty.

Baví-li vaše děti tvoření z papíru, mohou v práci s tímto materiálem pokračovat na workshopu Pejprbój. V něm budete papírem dokonce vyprávět příběh.

 

 

Hudbymilovné děti si jistě vyberou z dílen Bubínkování, interaktivního hudebního představení Bombarďáka či workshopu s oblíbeným Ondřejem Rumlem, který dokáže svým hlasem nahradit celou kapelu. Teenageři, kteří se chtějí hudbě věnovat více a začít i samostatně vystupovat, mohou využít skvělé příležitosti, kterou jim dává Open mic s En.dru.

 

 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-