Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Omalovánky od Djeco ke stažení zdarma

Omalovánky od Djeco ke stažení zdarma

Stáhněte si zdarma 24. 3. 2020 1 minuta
Kristýna Křížová
Využijte vstřícnosti naší oblíbené francouzské značky Djeco, která dává k dispozici zdarma krásné omalovánky pro menší i větší děti, které jinak znáte z řady Mini Games - malých cestovních her.
Pro nejmenší děti doporučujeme stáhnout grafomotorické omalovánky, které dětem pomohou také procvičit trpělivost a soustředění.Jejich autorka, ilustrátorka Ellen Giggenbach, je také autorkou dalších oblíbených her Djeco:Předškoláci a menší školáci milují kreslení - spojování podle čísel. Zvířata a postavičky od Clémenta Lefevra jsou pro ně ideální, stáhněte jim je!Clément Lefèvre vytvořil pro Djeco další krásné hračky pro děti:


Větším školáčkům, kteří již mají trpělivost (nebo maminkám, které baví relaxační omalovánky), doporučujeme stáhnout 30 omalovánek přírodních motivů od Véronique Bulteau.


Véronique je také autorkou řady krásných skládaček a her:

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-