Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Omalovánky a logická hra Djeco ke stažení zdarma

Omalovánky a logická hra Djeco ke stažení zdarma

Stáhněte si zdarma 7. 4. 2020 1 minuta
Kristýna Křížová
Francouzské Djeco rozvíjí svými hrami a hračkami děti do nejmenších po školáky. V dobách (korona)prázdnin mají děti více volna, a proto jako rodiče velice oceňujeme, že nám dává možnost stáhnout zdarma řadu omalovánek a logických her. Tady si můžete stáhnout další tři sady po 30 kartičkách.
Véronique Bulteau je osvědčenou ilustrátorkou, která pro Djeco vytvořila řadu her a kreativních sad. Nyní máte možnost stáhnout dětem 30 relaxačních květinových omalovánek z její dílny.Omalovánky s květinovými motivy obvykle ocení spíše děvčata. Logické hádanky, v nichž hledáte cestu z bludiště ven díky správné posloupnosti kroků, však ocení všichni: holky i kluci i jejich rodiče.Véronique Bulteau pro Djeco vytvořila řadu dalších her, kde krásně vynikne její ilustrátorský styl.Dalším z činorodých ilustrátorů je Clément Lefèvre, jenž je autorem omalovánek "od tečky k tečce". Děti si v nich rocvičí nejen správné pořadí čísel, ale i trtpělivost a preciznost. Výsledný obrázek je pak pro ně krásnou odměnou.Clémenta však také moc baví svět pirátů a roztodivných postaviček, kterým dává podobu puzzle či her.Další omalovánky, logické hry a úkoly od Djeco najdete ke stažení v těchto našich článcích:

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-