Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Odborník radí: Hravá logopedická poradna

Odborník radí: Hravá logopedická poradna

Festivaly, akce, soutěže 1. 5. 2022
Tereza Kotilová
Máte občas pocit, že vaše dítě potřebujete péči logopeda? Bojíte se, že dítě nebude hned na úkol reagovat nebo si ho nezapamatuje? V naší poradně se bát nemusíte. Zkušená logopedka, paní Kristina Horníková vám poradí se vším, co vás bude zajímat. Má připravené hry a veselá cvičení, u kterých si děti ani nevšimnou, že zrovna rozhýbávají jazýček. Přijďte vyzkoušet a zeptat se na vše, co vás zajímá nebo z čeho máte obavy!

Odborník radí: Hravá logopedická poradna

Zkušená logopedka Kristina Horníková se na vás bude těšit v našem logopedickém koutku.

Kristina Horníková říká: "Jsem máma 2 úžasných dětí, které mě stále učí, jak se koukat na svět. Už mnoho let jsem klinická logopedka, pracuji s dětmi s narušenou komunikační schopností. Společně hledáme nové cesty k jejich řeči a možnostem dorozumění se. Moje práce je skvělá, celý den si hraju a učím tak, aby si toho malí pacienti vlastně ani nevšimli."


 

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:


 

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč