Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Naučné hry pro děti od 8 let

Naučné hry pro děti od 8 let

Tipy pro výběr her a hraček 30. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Naučné společenské hry pro děti jsou vhodným doplňkem školní výuky. Děti hry milují, a tak si při hraní her nenápadně zdokonalují své dovednosti v oblasti počítání, znalosti přírody, zeměpisu apod. Hraní společenský her, i těch naučných, přináší dobrou náladu a společné zážitky pro celou rodinu a kromě dovedností také utužuje vazby v rodině.


Naše tipy na zajímavé hry pro děti od 8 let:


 Zázračná příroda - Mořští živočichové SupermatematikSvět v kostce!HRA MATHABLE KLASIKCestujeme po hradech a zámcích

Zázračná příroda: hra typu přebíjená. Hráči se snaží navzájem se "trumfovat", kdo má větší, těžší, rychlejší... zvíře. Při této akční hře si děti informace o zvířatech postupně zapamatují, a ještě se při tom hezky pobaví.

Supermatematik: Vzdělávací hra, se kterou zažijete spousta emocí a zábavy. Učí počítat a přemýšlet. Pro všechny děti, které nechtějí nudně sedět nad papírem s tužkou při učení a opakování počítání. Vaším úkolem je co nejrychleji složit matematický příklad. Hra má dvě úrovně: sčítání a odčítání a násobení a dělení.

Svět v kostce: Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých států světa a naučit se o nich spoustu zajímavých informací. Jak na to? Vždy si 1 kartu vyberete, díváte se na ní 10 sekund (než se přesypou hodiny), snažíte si zapamatovat si co nejvíce informací o státu a pak dostanete otázku, která prověří, jak pozorně jste se na kartu státu dívali.

Mathable: Tato hra je vlastně matematické scrabble: sestavujete jednoduché početní operace do křížovky na herním plánu. Hra s jednoduchými pravidly je určena pro všechny věkové kategorie.

Cestujeme po hradech a zámcích: Během hry objevíte zajímavá místa, poznáte jejich historii a dozvíte se pověsti z dob dávno minulých. Je pouze na vás, zda budete cestovat pěšky, na motorce nebo autem. Cestou vás neminou nutné výdaje, ale můžete si i vydělat. Obratné hospodaření a taktika ve hře hrají velkou roli. Vyhrává hráč, který má na konci cesty nejvíc peněz. Hra prohlubuje místopisné znalosti, procvičuje samostatné rozhodování a přináší zábavu.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-