Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Lucie Vlčková, zakladatelka a jednatelka Agátina světa

Lucie Vlčková, zakladatelka a jednatelka Agátina světa

Inspirativní rozhovory 1. 4. 2017
Kateřina Hrubešová
Lucie, polovina sesterského dua zakladatelek Agátina světa, se stará o vnitřní rozvoj Agátina světa.

Lucie, na Tvých bedrech stojí praktický chod Agátina světa. Co jsou největší interní projekty poslední doby, které v rámci firmy realizuješ?

Vloni v květnu jsme otevřeli prodejnu Agátina světa v Brně. Máme z prodejny radost, pěkně se v brněnském prostředí uvedla. Už se zaběhla a teď má před sebou velkou zátěžovou zkoušku v předvánoční době. A od léta se v expedici e-shopu velmi intenzivně připravujeme na vánoční sezónu: chceme naše interní systémy co nejvíce zautomatizovat. Doby, kdy jsme zapisovali do přepravního systému adresy, už jsou za námi a potřebujeme mít oporu v automatizovaném systému, který pomůže jak nám, interním pracovníkům, tak i našim zákazníkům, pro které chceme zase o kousek víc vylepšit zákaznický servis. Těšíme se, že nám vše půjde hladce a zákazníci budou spokojeni. Každoročně také sháníme šikovné lidi, kteří nám pomáhají na 2-3 měsíce s náporem vánoční sezony.

Společně s manželem jste sportovci tělem i duší, máte dvě školačky. Jak společně trávíte čas? Co Tvoje děti nejvíc baví?

Máme rádi pohyb, je to pro mě velká relaxace a nabití novou energií pro další dny. S dětmi jezdíme hodně na kole, na bruslích, v zimě lyžujeme.

Děti mají rády spoustu společenských her. Momentálně u nás vládne hra Carcassonne, celé léto jsme projezdili s hrou Túry můry. Baví je vtipná hra Pipolo a nesmí chybět také Duch. Vždy na výletě mám v batůžku určitě aspoň jednu nebo dvě karetní hry k dispozici - nikdy nevíte, kdy sprchne. Holky rády pískují, kreslí, stříhají…

Dokážeš v sobě jednoznačně oddělit svou roli spolumajitelky a jednatelky firmy a maminky dvou holčiček? 

Asi to nejde moc oddělit, Agátin svět je součástí mě a holky mají Agátin svět rády. Rády se chodí dívat, co máme nového, milují naše krásná trička s logem Agátina světa - jsou pyšné, že můžou tričko nosit. 

  
Holky mi pomáhají, a já jsem ráda, že jim můžu nosit k hraní a tvoření kvalitní hry a hračky z našeho obchodu.

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-