Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Logické úkoly s Karlem IV.

Logické úkoly s Karlem IV.

Stáhněte si zdarma 18. 6. 2017 1 minuta
Kristýna Křížová
Vědí vaše děti, které předměty už existovaly v době Karla IV. a se kterými se naopak nemohl potkat? Znají jeho 4 manželky? Stáhněte jim zdarma dvě kartičky se zábavnými úkoly, na kterých si tyto úkoly mohou vyzkoušet.

Při hledání 7 věcí, se kterými se Karel IV. ve své době nemohl setkat, se vaše děti nejen pobaví (schválně, budou vědět, že žezlo je žezlo, nikoliv selfie tyč, jak jsme tolikrát na našich akcích od dětí slyšeli?), ale i zamyslí nad zajímavými historickými souvislostmi. Ve kterém století žil Karel IV. a ve kterém lidé definitivně prokázali, že Země je kulatá a lze ji tedy vyobrazit formou globusu? A mohl si Karel IV. svítit petrolejkou?

Bludiště s Karlovými manželkami pak děti za odměnu zabaví.

zábavné kartičky s úkoly pro děti

Zajímá vaše děti Karel IV.? Pokud ano, doporučujeme podpořit jejich zájem některou z velice hezkých knih či her, které u příležitosti jeho výročí vyšly.

Karel IV. pro dětihrací karty Karel IV.

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-