Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Logické hry od Djeco ke stažení zdarma

Logické hry od Djeco ke stažení zdarma

Stáhněte si zdarma 25. 3. 2020 1 minúta
Kristýna Křížová
Labyrinty a úkoly zaměřené na pozornost a všímání si detailů patří mezi dětmi k nejoblíbenějším. Stáhněte svým dětem zdarma spoustu úkolů od ilustrátorů francouzské značky Djeco, které je spolehlivě na dlouho zabaví.
Éric Héliot, který ilustroval tak oblíbené hry, jako je Bataflash, Přebíjená s pejsky či Blá blá blá, nakreslil 30 originálních labyrintů, které nyní můžete svým dětem zdarma stáhnout.Dalším oblíbeným typem úkolů, které děti s chutí vyhledávají, je hledání detailů v celku. Éricu Héliotovi připravil pro děti 30 zábavných situací či scén, ve kterých se vždy ukrývají 3 detaily, které budou vaše děti hledat. Prvních 15 obrázků si stáhněte zde, dalších 15 na tomto odkazu.


Oblíbené karetní a vyprávěcí hry ilustrované Érikem Héliotem: 

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-