Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Laďka Semanská, Agátin svět České Budějovice

Laďka Semanská, Agátin svět České Budějovice

Inspirativní rozhovory 1. 2. 2018 2 minuty
Kristýna Křížová
Laďko, prozradíme na Tebe, že jsi vzala na svá bedra otevření a vedení zdejší prodejny Agátina světa.

Jak hodnotíš první rok fungování prodejny? Překvapily Tě v něčem reakce zákazníků?

První rok hodnotím velice kladně, zákazníci jsou milí a nadšení. Děti jsou u nás také velmi spokojené, hrají si v našem herním koutku a rodiče a prarodiče tak mají čas a prostor vybírat zboží.

Překvapilo mě nadšení, s jakým Agátin svět Jihočeši uvítali. Agátin svět do té doby znali z webu a objednávali na e-shopu. Jsou rádi, že si v prodejně mohou vše prohlédnout nejen kreativní hračky osobně.

Máš jednou velkou a jednu malou dcerku, můžeš tedy srovnat nabídku hraček a her v rozptylu skoro 20 let. Co se nejvíc změnilo?

Změnila se pestrost a kvalita. Starší dceři je 24 let a tak krásné hračky a hry, jako má mladší čtyřletá, neměla. A jsou nejen krásné, ale děti hodně naučí. Nenásilně a s vkusem.

S čím si s dcerkou nejraději hrajete, když  ji odpoledne vyzvedneš ze školky?

To se mění podle ročního období. Když je teplo, nejraději běhá venku nebo vaří ve své dřevěné kuchyňce. Doma potom spolu rády tvoříme. Zažehlujeme korálky, dcerka ráda modeluje, vlepuje samolepky do sešitů, razítkuje. Jsem také ráda, že ji baví logické hry, deskové hry i knížky.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-