Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Kuličková výzva s GraviTraxem

Kuličková výzva s GraviTraxem

Akce, festivaly, dílny 23. 9. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Máte-li rádi výzvy, zkuste postavit originální dráhu, která přivede kuličky do cíle s využitím magnetické síly, kinetiky a gravitace. S GraviTrax zažijete gravitační sílu zábavnou formou, dráhu můžete rozšiřovat donekonečna různými doplňky, takže vás při stavění a hraní čeká moře zábavy.
GraviTrax je novinkou značky Ravensburger. Jedná se o interaktivní kuličkovou dráhu, která testuje zákony gravitace. Dráhy, kuličky a další komponenty jsou uložené ve velké bílé krabici, které je označena nálepkou, která potěší - Made in Czech Republic. Stavebnice se totiž vyrábí v Poličce.Nezáleží na tom, jestli postavíte kuličkovou dráhu podle návodu nebo podle vlastní představivosti. Co je důležité? Užít si to na maximum! Malí i velcí stavitelé spojují jednotlivé díly tak, aby postavili vlastní horskou dráhu. Při stavění využívají zákonů fyziky - hledají správný úhel dráhy, který dostane kuličku tam, kam potřebují. Stavění lze zpestřit o zajímavé doplňky, jako magnetický kanon, kladivo, smyčka nebo katapult. Kulička pak nabírá maximální rychlosti a zábava vrcholí. 

Vezměte s sebou i rodiče, garantujeme, že neodolají a budou chtít také stavět!
 

Zpět na PROGRAM

 
 
Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-