Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Kreativní sada: Vyškrabávání

Kreativní sada: Vyškrabávání

Tvoření a vyrábění 21. 9. 2020 2 minúty
Magda Kaucká
Lenka je naší ambasadorskou stálicí, společně s dcerami rády tvoří. A protože kreativity není nikdy dost, provedou vás celým postupem ze sad vyškrabávacích obrázků. Tak pojďme na to...

"Rádi cestujeme, tvoříme, společně si hrajeme, a tak svým dětem převážně vybírám kreativní hračky, které nabízejí vícero variant a na společných cestách se neokoukají, děti zabaví a pokaždé přinesou něco nového. Tím jsou například sady vyškrabávacích obrázků značky Janod. Poslední tři výlety byly pokaždé s námi a pokaždé měly děti velikou radost, že je vezeme … tak nakoukněte spolu s námi pod pokličku tajů vyškrabávací techniky, určitě stojí za vyzkoušení," říká Lenka. Pokud chcete skvělou inspiraci, sledujte tuto sympatickou rodinku na instagramu pod profilem @Lenik_4.Jak na vyškrabávací kouzelné tvoření?

  • V balení je vícero obrázků pokrytých černou krycí vrstvou s naznačením hlavních obrysů, tato vrsta tak skrývá plné barevné znění.
  • Tuto vrstvu mohou děti pomocí přiloženého dřevěného pera setřít kompletně celou a objeví tak okamžitě výsledný obrázek. Nebo se mohou inspirovat návodem, který je také součástí balení a nabízí soustředěnější práci s kartičkou.

Nechte děti tvořit bez návodu

Poslední variantou je vlastní fantazie. Práci „podle sebe“ mají mé děti nejraději a já jen s úsměvem pozoruji jejich zapálení a výslednou radost z obrázků. Trénují tak svou trpělivost, zručnost a hlavně představivost, která je u obou tak odlišná a tak fascinující.

Nabídka vyškrabávacích sad je široká, jak pro holčičky, tak kluky. Pomyslnou třešničkou na dortu představuje řada „Dětský ateliér mini“ od značky Janod. V něm naleznete speciální sady, v nichž například předlohy po vyškrabání a nasvícení ve tmě svítí, anebo zvířecí či karnevalové masky.  Ty jsou naprosto úžasné, protože pomocí přiložené gumičky drží na tvářích dětí, které je nebudou chtít jen tak sundat. Za to vám ručím! 

Internetový obchod
Sdílet
Magda Kaucká Magda se v Agátině světě stará o sociální sítě. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-