Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Kreativní magnetické skládačky pro děti od 3 do 10 let z Francie

Kreativní magnetické skládačky pro děti od 3 do 10 let z Francie

Tipy pro výběr her a hraček 18. 6. 2015 3 minuty
Kristýna Křížová
Agátin svět pro vaše děti našel další lahůdku: magnetické kreativní skádačky od francouzské firmy SEPP. Vyberte dětem podle jejich věku skládačku, se kterou se budou moci učit základní tvary a barvy. Větší děti mohou se sadami iOTOBO vytvářet originální obrázky či mandaly.
Pokud hledáte chytré hračky pro děti, které je samostatně zabaví na delší dobu, budou je rozvíjet, jsou praktické a dítě si s nimi bude moci hrát, i když povyroste, pak můžeme vřele doporučit magnetické skládačky. Naši nabídku těchto didaktických hraček pro děti jsme nyní obohatili o perfektní sady od francouzské firmy Sepp.

Magnetická skládačka pro nejmenšíMagnetické skládačky pro malé děti  Magnetická skládačka iOTOBO
 

Magnetické skládačky pro nejmenší děti od 3 a 4 let


Nejmenší děti si vyberou jednu z předloh a podle ní či přímo na ni skládají magnetické dílky. Nejenže musí rozpoznávat barvy, ale především si dávat pozor na správné tvary, které se mnohdy vzájemně podobají, ale úplně stejné nejsou. Velká sada iOTOBO 3+ Maxi obsahuje 42 dílků ve třech různých tvarech, 12 předloh různé náročnosti a velkou kovovou tabulku, na kterou děti mohou i kreslit (fixy, které lze pak smazat, jsou k dostání v běžných papírnictvích).

O něco větší děti mohou zvolit variantu iOTOBO 4+ Maxi, jejíž velkou předností jsou dva stupně náročnosti: obsahuje jednak 24 stránek se vzory, které si děti položí na magnetickou tabulku, a magnetické tvary pak pokládají přímo na tyto šablony. Jakmile tuto fázi zvládnou, mohou využít dva archy s 50 ukázkami různých (o něco složitějších) obrázků, které si mohou z magnetických dílků samy stavět.
 

Magnetické skládačky pro předškoláky a malé školáky


Předškoláci jsou již šikovní a vítají úkoly, které pro ně budou trochu výzvou. Zejména trpělivé holčičky (ale samozřejmě nejen ony) si se sadou iOTOBO 5+ Mandala mohou vytvořit minimálně 48 mandal, které jsou vyobrazeny na předloze. Mandaly rozvíjejí trpělivost, soustředění a estetické cítění a dávají dětem skvělou příležitost hrát si s barvami a jejich kombinacemi.

Magnetická skládačka pro prvňáčky a malé školáky iOTOBO 6+ Maxi obsahuje celkem 200 magnetických dílků různých tvarů a velikostí a 8 archů s obrovským množstvím barevných předloh: zvířátka, postavy (lidé z celého světa, různá povolání: baletky, parašutista...), dopravní prostředky, rostliny a stromy, různé vzory apod. Tato sada poskytuje dětem skutečně nepřeberné množství inspirace pro vlastní tvorbu. Obsahuje také návod, jak obrázky vyskládané z magnetických dílků využít jako šablony pro kreslení.
Magnetická skládačka Mandala  Magnetická skládačka pro předškoláky a prvňáky -iOTOBO


Magnetické skládačky na cesty


Rodiče i děti ocení velmi praktické magnetické sady iOTOBO Travel. Magnetické dílky a předlohy jsou zabalené v kovové krabičce, která slouží současně jako podložka pro skládání. Děti si tedy během cesty autem či v letadle nebo při čekání například na letišti na klíně otevřou podlouhlou kovovou krabičku. Větší děti si do jejího víka vloží předlohu a skládají magnetické dílky do dna krabičky, menší děti si předlohu položí přímo do dna krabičky a dílky pokládají na něj.

Magnetické skládačky na cestu  Cestovní magnetická skládačka
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-