Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Jaký bude Agátin svět?

Jaký bude Agátin svět?

22. 6. 2016 1 minuta
Kristýna Křížová
„Máme rádi děti živé, žádné cukrové panenky sedící v koutě. Ale děti s rošťáckými jiskřičkami v oku a šibalským úsměvem, které svět okolo sebe prozkoumávají a poznávají odhodlaně.“, říká Kristýna. A tak bylo od začátku jasné, že Agátin svět nebude sladký, ale kreativní a aktivní.

V Agátině světe jsou děti respektovány jako plnohodnotné osobnosti, které si zaslouží kvalitu a klasické akční dětství off-line. Bez blikajících a pípajících přístrojů, plné zkoušení, hledání, objevování, dobrodružství, snů, občas natlučených kolen i nepřítomných pohledů (protože upřených do světa fantazie), zkrátka dětství plné zážitků, smíchu i slz.

V Agátině světe děti prožívají takové dětství, které je nejlépe připraví na život v moderní společnosti. V ní totiž uspěje - a především prožije šťastný, lidstvím naplněný život - jen ten, kdo doopravdy žil a žije tady a teď.

„Jak skloubit péči o děti a podnikání?“…

… to byl jeden z prvních problémů, které musely sestry vyřešit. A nejen díky tomu, že se skvěle doplňují, tento problém vyřešily hravě. Pracují na plný plyn a neustále se snaží Agátin svět rozvíjet, ale rodina je pro ně vždy na prvním místě. A protože vědí, jak je pro maminky s dětmi náročné najít práci, která jim umožní seberealizaci i péči o rodinu, rozhodly se vytvořit pracovní místa právě pro maminky s dětmi.

 „Díky Agátině světu můžeme realizovat svou vizi v přátelském prostředí příjemných lidí. Motivuje nás, že naši zákazníci jsou stejná krevní skupina aktivních rodičů jako my. Podnikání nám dává svobodu utvářet svět - třeba ten Agátin - podle vlastních hodnot a těšíme se také z toho, že můžeme se sestrou sdílet naše životy, i když už dávno nejsme dětmi.“

Agátin svět a jeho děti

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-