Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Jak tráví léto Agátin svět? - část 1

Jak tráví léto Agátin svět? - část 1

Tipy pro výběr her a hraček 17. 6. 2018 3 minuty
Kristýna Křížová
Léto je tady a k němu neodmyslitelně patří zasloužená dovolená. Naše kolegyně se během celého roku pečlivě starají o bezproblémových chod našeho obchůdku Agátin svět a o spokojenost vás, našich zákazníků. Věříme, že se na léto moc těší, náležitě si ho užijí a budou mít na co vzpomínat.

V  dvoudílném prázdninovém seriálu jsme kolegyně vyzpovídaly, aby nám prozradily, kde tráví léto a jak se baví společně s dětmi během tohoto času.

Pojďte se s námi inspirovat. Možná máte už dovolenou za sebou nebo teprve budete plánovat, ale třeba naleznete tip na krásný prázdninový okamžik. 

 

Gabriela Bittnerová, expedice zásilek

Na léto se vždy moc těšíme. Často ho trávíme u moře, kde se rádi sluníme, šnorchlujeme a poznáváme místní jídlo a zvyky. Letos se do zahraničí nechystáme. Zůstaneme v Čechách a podnikneme výlety na  zajímavá místa. Za krásného počasí budeme u vody, kde rádi čteme knihy. Také se pouštíme do řešení zapeklitých křížovek, hloubáme nad políčky sudoku nebo sáhneme po společenské hře jako je domino nebo logický  IQ link. A nesmím opomenout nostalgické karty a Člověče nezlob se!

       

 

Hana Kleplová, prodejna Praha 8

Občas si léto zpestříme nějakým výletem v zahraničí, ale nejraději jezdíme na naši milovanou chalupu. Místo, kde společně tvoříme ze dřeva a papíru, kreslíme, šijeme a dokonce i tančíme. Při odpočinku na zahradě je našim společníkem kniha nebo oblíbená hudba. Po večerech rádi hrajeme hry. Mezi oblíbené patří především logické hry od MindOku nebo taktická hra Carcassonne, která s dalším tahem přináší nové možnosti.

   

 

Kristýna Křížová, zakladatelka Agátina světa

V létě s dětmi jezdíme jak po Čechách, tak i do zahraničí. Moře nelze opomenout, ale většinou jsme u něj velmi krátce, třeba 2 dny. Zbytek dovolené trávíme výlety, objevováním, poznávání jiných kultur a pohledů na svět. U nás si nejvíc užíváme výlety na kolech i pěšky. Část prázdnin v České republice trávíme s našimi přáteli, se kterými sdílíme lásku ke společenským hrám. Skvělý je třeba Colt express. Syn s kamarádem mají rádi matematiku a i o prázdninách si rádi zahrají hru Abaku. Také rádi hrajeme Dixit, který je poetičtější a vtáhne i mé dvě dcery, které se rády brouzdají světem fantazie. Anebo zvolíme některou ze zábavných akčních her, u kterých se nasmějeme. Mezi naše oblíbené patří Duch a Túry Můry.

      

 

Renata Moučková, prodejna Praha 4

Období prázdnin trávím nejčastěji na horách nebo u vody. Ať už jsou to krásné hory, hučící řeka, vyhřáté moře nebo průzračné jezero, vždy si přivezu krásné vzpomínky. Ideálně tyto místa spojuji s aktivní dovolenou – turistika, kola a vodní sporty – a protože jsme hraví a soutěživí, tak rádi hrajeme společenské hry. Velmi nás baví Osadníci z Katanu, která je plná akce, napětí a taktiky. 

 

Zdeňka Nováková, prodejna Praha 6

Města si za celý rok užijeme dost, takže letní dovolenou trávíme nejraději na horách nebo kdekoliv, kde je pěkná příroda. Jsme hodně sportovně založení, takže volný čas o prázdninách trávíme hlavně pohybem - jezdíme na kole, chodíme na výlety, lezeme po horách, chodíme plavat. Společenské hry se u nás moc nehrají, více u nás frčí vláčkodráhy, kuličkodráhy nebo stavebnice. Když už přijde na společenskou hru, tak zvolím hru Rallye od Djeco, při které nenápadně potrénuji s dětmi počítání.

           

 

Užijte si i vy krásný čas a spoustu nových zážitků.

Vaše Agáta

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-