Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Irena Němcová, Agátin svět České Budějovice

Irena Němcová, Agátin svět České Budějovice

Inspirativní rozhovory 1. 2. 2018 2 minuty
Kristýna Křížová
Irena je jednou ze dvou dobrých duší, které pečují o spokojenost vás, kteří chodíte do Agátina světa v Českých Budějovicích. Co ji k Agátě přivedlo? Co baví její syny?

Ireno, staráš se společně s Laďkou Semanskou o naši prodejnu v Českých Budějovicích. Proč jsi se rozhodla ucházet se o práci v prodejně Agátina světa?

Hledala jsem zajímavou práci, ve které budu v kontaktu s lidmi, se zákazníky. Agátin svět mě oslovil svým kvalitním sortimentem. Je příjemné, když se k nám zákazníci vrací a jsou s nákupem spokojeni. To se samozřejmě odrazí i na samotné atmosféře naší prodejny.

Máš dva už větší syny (15 let). Co myslíš, že by je bavilo, kdyby jako malí mohli mít hry nebo hračky z Agátina světa?

Kluci jako malí trávili spoustu času hraním jako většina dětí. Vždy jsme se snažili vybírat hračky, které jim přinášely určité přidané hodnoty, rozvíjely je. Přesně takové dnes nabízí Agátin svět. Určitě by je zaujaly magnetické stavebnice SmartMax a GeoSmart, logické hry od Mindoku či dřevěné vláčkodráhy. Také bychom si určitě vybrali z pěkné nabídky dětských knih.

Najdeš v sortimentu Agátina světa ještě něco, co baví i Tvoje velké kluky?

Kluky dodnes baví hrát Scrabble, karty, šachy a občas se vrací i k hlavolamům  typu IQ fit či IQ twist.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-