Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hudba pro budoucnost II.

Hudba pro budoucnost II.

Tipy pro výběr her a hraček 16. 6. 2016 2 minuty
Kristýna Křížová
Nedávno jsme vám představili několik hudebních projektů pro děti. Dnes bychom rádi pokračovali, protože je těžké vybrat si hudbu, která by se líbila celé rodině. Přesto doufáme, že z naší nabídky vydavatelství Indies Scope si vyberete. CD jsou totiž plné originality a lásky k dětem.

Myslíte, že dětem zahrají i na bonga?


Nechte se překvapit... Jisti si ale můžete být tím, že skupina 3B připravila pro vaše děti skutečné hudební delikatesy. Když budete posluchat dětské CD Bongo BonBoniéra, narazíte třeba na smyšlený jazyk lidu Čanky, který vás vtáhne do světů nepoznaných a zaručeně slunečných. Můžete si zarapovat s tučňáky a určitě si u vás luční kobylky získají respekt a již žádnou nezašlápnete. A Bongo BomBarďák naváže dalšími hity podpořenými komentáři a vsuvkami beatboxera, po kterém bylo celé album nazváno. 

Bongo bambarďák nešišlej, logopedické písničky
 

Výjimečné CD - hravá logopedie s písničkami

 
Výjimečné je CD Nešišlej s dokonale srozumitelnými texty na procvičování problematických hlásek. S hudbou se dětem bude procvičovat mluva jedna báseň. Verše jsou snadno zapamatovatelné a tak se určitě brzy prolomí hranice a vaše děti zazpívají všechny hlásky správně!   
 

Písničkářky a písničkáři pro děti

 
Radůza se do svého díla pustila s tvořivou rozverností. Dětem čte i zpívá, a to velmi hravě.Určitě vás poslech takového CD rozveselí na zbytek dne. Spojená i rozpojená slova dávají smysl i nesmysl. Taková malou ukázku najdete zde.
 
A když se spojí několik autorů dohromady, každý nazpívá píseň o nějaké zvířeně z různých světových koutů, vznikne Havěť všelijaká. „Jaká?“ ptáte se. No přeci všelijaká, originální a hemživá. A je jí tolik, že bude nejlepší, když jí budete sami naslouchat.   
 
   O mourince a lojzíkovi   havěť všelijaká

 

Divadlo, nostalgie a úžasné maminky

 
Podobně jako Kašpárek v rohlíku, i Království je soubor písniček z divadelního představení, které je velmi oblíbené. Svým způsobem představení rozvíjí a doplňuje. Projdete si příběhem a po celou dobu zůstanete ve střehu. Ema uteče do podzemního království a vy budete napnutí. Co se stane dál? Jak to s Emou dopadne? Co všechno se v podzemí naučí? To zjistíte, když si příběh poslechnete.

Jedna v podstatě klasika, vzpomínky z dětství a takové ty věci. Ano, mluvím o Petru Skoumalovi. Ten totiž nesmí v dětské hudbě chybět. Tentokrát se spojil s Janem Vodňanským a připravili pro nás hrnec plný…ano, písní o zvířatech, lidech, věcech. Copak o něm musím něco říkat? A vy my neříkejte, že ho ještě neznáte.

Nejlepší nakonec, se říká. Někteří s námi určitě budou souhlasit. Zvěřinec od Yellow sisters je totiž naprosto odlišný poslechový zážitek. Sama jsem při poslechu měla chuť vyskočit ze židle a skotačit do rytmu. Hudba je čistě jednoduchá, přímá a upřímná. Ukolébavky jsou uklidňující a veselé texty mají vtip. Abyste zjistili, že se vám
zvedne nálada při poslechu jediné písně, zde je opět ukázka.

  Pro děti od pěti   zvěřinec
 
To by bylo z naší hudební sbírky od Indies Scope pro děti zhruba vše a, pokud se objeví něco nového, určitě vám dáme vědět. 

První článek o dětské hudbě si můžete přečíst zde
 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-