Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hry pro deskoherní klub DDM Praha 8

Hry pro deskoherní klub DDM Praha 8

Agáta pomáhá 8. 8. 2018 2 minuty
Kristýna Křížová
O smysluplnosti společenských her pro hravý rozvoj dětí jsme v Agátině světě bytostně přesvědčeni. Proto jsme s chutí podpořili činnost kroužku hraní deskových her, který organizuje DDM Praha 8. Podívejte se, jaké hry pro děti ze svého kroužku vybrali pedagogové DDM.

Jako rodiče velmi oceňujeme skvělou práci volnočasových pedagogů z domů dětí a mládeže či center volného času. Spojili jsme se proto s DDM Praha 8 - Karlínské spektrum a kromě menší výpomoci jsme centru věnovali balíček společenských a didaktických her pro předškoláky a mladší školáky, které obohatí nabídku her deskoherního klubu.


 

Didaktické hry pro předškoláky

Do deskoherního kroužku chodí i předškoláci, proto mezi vybranými hrami nemohla chybět nová generace vzdělávacích her 4bambini - Dávej bacha o bezpečném chování a Nešťourej se v nose o tom, proč a jak se k sobě hezky chovat.
 

Akční hry pro rozvoj slovní zásoby

Dalším typem her, který pedagogy oslovil, jsou hry, které pomáhají dětem nenásilnou formou rozvíjet slovní zásobu.
Tři vybrané hry jsou určené různě velkým dětem: Tocto loto lze hrát s dětmi již od 3 let, ostatní hry jsou určené menším školákům od 7 či 8 let.  

 

Zábavné i přemýšlivé hry

V deskoherním kroužku musí samozřejm být především zábava. Proto mezi vybranými hrami nesmějí chybět hry, které si děti s radostí užijí (a "nenápadně" procvičí i postřeh a logické myšlení). Hra Vílí závody je příjemnou deskovou hrou pro předškolačky. Legendární Sardinky pobaví všechny děti od 5 let výše. Animouv je pro změnu variantou na logickou hru piškvorky, avšak ve formě společenské hry.

  

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-