Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Kreativní a Hravý festival

Kreativní a Hravý festival

V Agátině světě vládne kreativní duch nejen online. Na našich kreativních a hravých festivalech se můžete přesvědčit, jak se filozofie Agátina světa přenáší do praxe.

Žijeme v Agátině světě

Zakladatelky Agátina světa chtěly pro své děti akční dětství off-line, plné hraní, tvoření, objevování, zkoušení... zkrátka plné smysluplného hraní. Začaly shánět kvalitní a kreativní hračky, které na českém trhu nenacházely. O své objevy se chtěly podělit s dalšími rodiči, kteří vyznávají podobné hodnoty. Tak byly postaveny základy Agátina světa, který dnes tvoří nejen e-shop a kamenné prodejny, ale i ten nejhravější festival, Agátin Festival kreativního a logického hraní, který má za sebou již 6 krásných ročníků!

Kristýna Křížová aktuálně doplňuje: "Připravovat pro vás a vaše děti Kreativní festival nás moc baví, milujeme krásnou hravou a pohodovou atmosféru, kterou na něm vytváříte. Proto nám to nedalo a pořizujeme mu mladšího bratříčka: Agátin hravý festival. Poprvné proběhne v Praze 19. - 20. 10. 2019 v jedinečných prostorách Národního zemědělského muzeana Letné."

Jeho program vám představujeme zde.
 

Festival kreativního a logického hraní: den plný tvoření pro děti i rodiče


Přečtěte si článek, jak se na našich festivalech v minulých letech líbilo jedné z našich maminek - ambasadorek, Jany Chlupové alias @blogzrzky.

Takto jste si hráli v loňském roce:

  
   
  
  
 
Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.