Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Kreativní a Hravý festival

Kreativní a Hravý festival

Festival kreativního a logického hraní se stal součástí Agátina světa. Letos se měl konat 6. ročník v Brně v Lužánkách a 7. ročník v Praze na Střeleckém ostrově. Vzhledem k opatřením kvůli COVID-19 se festivaly nebudou moci realizovat ve své obvyklé podobě. Ale nebojte, myslíme na vás i tak a připravily jsme pro vás festival on-line: sdílení z našich domovů.

Žijeme v Agátině světě

Zakladatelky Agátina světa chtěly pro své děti akční dětství off-line, plné hraní, tvoření, objevování, zkoušení... zkrátka plné smysluplného hraní. Začaly shánět kvalitní a kreativní hračky, které na českém trhu nenacházely. O své objevy se chtěly podělit s dalšími rodiči, kteří vyznávají podobné hodnoty. Tak byly postaveny základy Agátina světa, který dnes tvoří nejen e-shop a kamenné prodejny, ale i ten nejhravější festival, Agátin Festival kreativního a logického hraní, který má za sebou již 7 krásných ročníků!Připravovat pro vás a vaše děti Kreativní festival nás moc baví, milujeme krásnou hravou a pohodovou atmosféru, kterou na něm vytváříte. Proto nás velice mrzí, že se s vámi letos nemůžeme na festivalech osobně setkat. Nevzdáváme to a spojíme se s vámi on-line na historicky prvním Agátině hravém festivalu on-line: Letos jsme doma. Proběhne na facebooku Agátina světa od středy 8.4.2020 do úterka 14.4.2020."Je velmi obtížné předvídat, která omezení budou nadále platná v termínu našich festivalů. Proto jsme rozhodly pro alternativní podobu festivalu, aby i v této nelehké situaci jsme mohli vám i dětem přinést trochu radosti", dodává Kristýna Křížová. 

Připravujeme pro vás celou řadu videí, recenzí a soutěží, které v koncentrované podobě přinesou možnost objevit nové a zajímavé hry, hračky a stavebnice. Důležitou roli sehrají naše kolegyně a naše a jejich děti - z celého srdce jim děkujeme za podporu. Již nyní můžeme prozradit, že v alternativním programu se můžete těšit i na živé vysílání, kde budeme probírat deskoherní poradnu. 
Přidejte se a pozvěte své kamarády na Agátin hravý festival 2020 on-line: Letos jsme doma prostřednictvím události na facebooku. Naplánujte si hravý festival jak má být! Těšíme se na vás.


Festival kreativního a logického hraní: den plný tvoření pro děti i rodiče


Přečtěte si článek, jak se na našich festivalech v minulých letech líbilo jedné z našich maminek - ambasadorek, Jany Chlupové alias @blogzrzky.

Takto jste si hráli v loňském roce:

  
   
  
  
 
Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.