Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hravá logopedická poradna

Hravá logopedická poradna

Akce, festivaly, dílny 1. 4. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Máte občas pocit, že vaše dítě potřebujete péči logopeda? Bojíte se, že dítě nebude hned na úkol reagovat nebo si ho nezapamatuje? V naší poradně se bát nemusíte. Zkušená logopedka, paní Kristýna Horníková, se i letos vrací na Kreatviní festival. Má připravené hry a veselá cvičení, u kterých si děti ani nevšimnou, že vlastně rozhýbávají jazýček. Přijďte vyzkoušet a zeptat se na vše, co vás zájímá nebo z čeho máte obavy!

Kristýna Horníková je nedílnou součástí Kreativního festivalu. V loňském roce jsme měli příležitost si s ní popovídat o řečových vadách dětí. Kristýna říká: "Dětí se špatnou výslovností přibývá. Mnohdy rodiče vyhledávají pomoc až po pětileté prohlídce u pediatra, přitom na nápravu může být už pozdě. Dítě by mělo zvládnout správnou výslovnost před nástupem do první třídy. Pokud rodič váhá, je dobré přijít do logopedické poradny dříve, než-li později." Rozhovor s logopedkou Kristýnou si můžete přečíst v našem článku.


 

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:


 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-