Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hraní s příběhovými razítky

Hraní s příběhovými razítky

Akce, festivaly, dílny 5. 4. 2019 1 minuta
Kristýna Křížová
Víte, že razítka dokážou víc, než jen otisknout obrázek? Zkuste spolu s námi s nimi vyprávět příběhy. Dejte fantazii volnou ruku a uvidíte, že chytře navržená razítka mají v sobě zárodek situací a dějů, které děti dokáží hravě rozvíjet.
V příběhu je život, příběhem podporujeme fantazii, jeho vyprávěním můžeme i rozvíjet slovní zásobu dětí či jejich vnímání dějové a časové posloupnosti. S tvořivými razítky Aladine StampoMinos se vaše děti přenesou do svých oblíbených světů nebo si svůj zcela nový a originální svět vytvoří.
Se StampoMinos se předškolákům pracuje velmi snadno: jsou totiž tak akorát velká, razítkovací inkoust je pratelný a umyvatelný (z hladkých ploch) a obrázky na razítkách navržené tak, aby rozehrávaly dětskou představivost.

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-