Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hrajte si s modelínou jinak - prostorové obrázky

Hrajte si s modelínou jinak - prostorové obrázky

Stáhněte si zdarma 26. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Snad všechny děti rády pracují s modelínou.Zkoušeli jste ale někdy dělat z modelíny obrázky? Navíc takové, které můžete nechat zaschnout a udělat si tak krásné obrázky do svého pokoje nebo dárky pro blízké a kamarády? Vytiskněte si naše předlohy a s běžnou modelínou Play-doh si udělejte originální dekorace!
Modelína Play-doh je ideální na klasické modelování - je zdravotně nezávadná, lehká a po zaschnutí se dá případně dobře vymést z koberce. My jsme ale zjistili, že má ještě další vlastnost, které by bylo škoda nevyužít: krásně zasychá (nepraská a nevybledne). Vymysleli jsme tedy pro vás originální návody na výrobu dvou obrázků z modelíny: medvídka pro kluky a panenku pro holčičky. Kromě našeho návodu, modelíny Play-doh a obyčejného rámečku Vám budou stačit běžné pomůcky, které má každý doma.

Návod ke stažení najdete zde.

Obrázek z modelíny Play-doh    Obrázek z modelíny Play-doh

Upozornění: Pro tvorbu těchto obrázků doporučujeme nenahrazovat modelínui Play-doh jinou značkou (výjimkou jsou modelíny značky Djeco). Ostatní běžné modelíny si po zaschnutí nezachovají potřebné vlastnosti a obrázek by se vám nelíbil.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-