Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hra 4bambini do všech školek a škol v Praze 4

Hra 4bambini do všech školek a škol v Praze 4

Agáta pomáhá 24. 9. 2017 3 minuty
Kateřina Hrubešová
Agátin svět slaví 10. výročí své existence. Naším krédem je rozdávat dětem radost a hravost. A tak jak jinak bychom měli slavit své výročí, než hravě a společně s dětmi. Chtěli jsme jim udělat radost, a tak rozdáváme dárky.

Rozhodli jsme se podpořit děti na Praze 4, na jejímž území působíme, a věnovali jsme jim 140 her 4bambini. Školy, školky a sociální odbor MČ Praha 4 získaly 120 her a dalších 20 obdržel sociální odbor.

Paní Ina Kotvová, zástupkyně starosty MČ Praha 4, společně s radním, Jaroslavem Míthem, vedoucí sociálního odboru, paní Věrou Rožkovou a vedoucí odboru školství, prevence a rodinné politiky, paní Janou Ságlovou, převzali od spolumajitelek Agátina světa pro školky, školy a pro sociální odbor celkem 120 ks her 4bambini. Pro děti byly vybrány hry o slušném chování Nešťourej se v nose!, o zásadách bezpečnosti Dávej bacha!, o zdravém stravování To je bašta! a také anglická verze hry Dávej Bacha! - Watch out!. Hry využijí pedagogové ve školách, školkách, družinách a ostatní odborníci v poradnách či na táborech a dalších akcích, které pořádá MČ Praha 4 pro děti ze sociálně slabších rodin, nějaké hry také obdrží samotné děti ze sociálně slabých rodin.

Dne 23.10.2017 jsme oficiálně předali dar v MŠ Matěchova v Halasově ulici na Praze 4. "Dětem jsme udělaly ohromnou radost a my také měly radost, že se u dětí hry setkaly se zájmem a naplnily naše cíle. Snažíme se přispět k tomu, aby z dnešní generace dětí vyrostli slušní, tolerantní a citliví lidé. Bohužel děti vyrůstají ve společnosti zaměřené především na výkon a tak je potřeba připomenout i jiné důležité hodnoty života a pěstovat je u dětí od nejútlejšího věku,"říká Kristýna Křížová.

  

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-