Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Herna: Roztoč to s optickými klamy

Herna: Roztoč to s optickými klamy

Festivaly, akce, soutěže 1. 5. 2022
Tereza Kotilová
Dokážete postavit obrázek robota, dopravního prostředku či zvířete z magnetických dílků, a pak ho rozpohybovat? Zkuste přiložit kouzelnou fólii a uvidíte, jak se vše roztočí a rozpohybuje. Nevěříte? Přijďte to vyzkoušet do naší herny v rámci Agátina hravého festivalu.
Každý z nás určitě zná nějaké optické iluze a mnohdy si nedokážeme vysvětlit, jak je možné, že se hýbe obyčejný obrázek.  Originální kreativní stavebnice Kinoptik je úžasná a působí skvělým dojmem nejen na děti, ale i na rodiče. V čem vlastně spočívá její tajemství? Sada obsahuje magnetické dílky, ze kterých děti vytváří obrázek podle návodu nebo své fantazie. Každý magnetický dílek má řadu čar, které při umístění černé fólie vytváří dojem, že se jednotlivé části sestaveného obrázku pohybují. 
 
Herna: Roztoč to s optickými klamy

Tato originální hra s optickou iluzí vám dokonale zamotá hlavu!
 

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
Mrkněte se:

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 400 Kč