Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hanka Kleplová, péče o prodejny

Hanka Kleplová, péče o prodejny

Inspirativní rozhovory 18. 2. 2018 3 minuty
Kristýna Křížová
Hanka se stará o několik našich prodejen, aby výběr a nákup v nich byl pro vás, zákazníky, příjemný a snadný.

Hanko, Tvou doménou je péče o naše kamenné prodejny. Jakou máš koncepci?

Ráda vidím spokojené zákazníky, malé i velké. Naše prodejny nabízejí výrobky pro všestranný rozvoj a radost dětí, najdete zde také velké množství námětů a her, jak vyplnit společný čas strávený s dětmi. Mohou si u nás vybrat i větší organizace pracující s dětmi, aby zaplnily, zpříjemnily a obohatily čas svěřených dětí. Proto se snažím na každé prodejně zajistit pestrost výběru zboží.

Důležité pro mě také je, aby zákazník, který si prohlédl web Agátina světa, v prodejně našel to, co si na webu vyhlídl.

V každé prodejně také máme malý hrací stoleček pro děti. Díky němu se děti v prodejně zabaví a jsou spokojené a rodiče mají čas a klid pro výběr. 

Mimo to se staráš o kvalitu v naší nabídce a řešíš s dodavateli reklamace. Kvalita her, hraček i školních batohů je pro nás, rodiče, naprosto klíčová. Jak hodnotíš přístup výrobců ke kvalitě výrobků?

Kvalita je i pro nás v Agátině světě prioritou. Sortiment opravdu pečlivě vybíráme a i díky tomu máme počet reklamací opravdu minimální. Výrobci přijímají zodpovědnost za výrobky vstřícně, a vždy najdeme společné řešení.

Máš velkou rodinu, navíc jsi prošla rekvalifikací na téma „Péče o dítě ve věku 0 - 9 let“. Na co kladeš při výchově svých dětí největší důraz?

Respektovat osobnost mých dětí, pomáhat jim orientovat se ve světě a získávat znalosti pro dobrý život jsou mou každodenní výzvou:-). Každé z našich dětí má své zájmy, které podporujeme. Společně si vyprávíme a čteme příběhy ze života i světa fantazie, snažíme se u dětí povzbuzovat vnímavost a schopnost samostatného myšlení. 

Poděl se s námi o své zkušenosti a poraď nám, které hry či stavebnice u vás doma nejvíce uspěly?

Doma máme různorodý mix her, rádi hrajeme dámu, Carcassonne, Osadníky z Katanu, Abaku, Slovní Expres, Dostihy a sázky. Na cesty si bereme hry Duchová v koupelně, Dobble, kvíz Proč mají kočky vousy (náš tip: zabalíme si s sebou pouze karty z této hry), karetní hru Túry Můry a Příběhy z kostek (k nim vždy přibalím plastovou nádobku, aby bylo možné hrát i za jízdy během cesty v autě). Stavíme nejraději z papíru a ze dřeva. Velkou zálibu máme ve stavění domů a zvířat, jejichž předlohy obohacujeme ještě vlastní fantazií. 


 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-