Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Grafomotorická poradna

Grafomotorická poradna

Akce, festivaly, dílny 1. 4. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Pere se Váš předškolák s tužkou a kreslením? Nejste si jistí, jestli vaše dítě správně drží psací náčiní? Vybíráte pero, tužky nebo pastelky pro vašeho prvňáčka a potřebovali by jste poradit? Nebo má Vaše dítě jiné těžkosti, se kterými si nevíte rady? Přijďte se zeptat naší speciální pedagožky, paní Kateřiny Tesárkové, která připravila spoustu hravých aktivit pro vaše děti a mnoho informací a inspirace pro Vás.

Kdo je Kateřina Tesárková? Katka vystudovala obor speciální pedagogika, logopedie-surdopedie a poradenství. Pracuje jako soukromý speciální pedagog a logoped. Zaměřuje se především na předškolní děti s logopedickými či grafomotorickými obtížemi a na děti mladšího školního věku s ADHD či se specifickými vývojovými poruchami školních dovedností. Při své práci se drží hesla „I učení může být zábava“. Dále se věnuje dětské józe, výuce českého znakového jazyka a metody znak do řeči.

Kateřina se při své práci drží hesla „I učení může být zábava“. Přijďte si otestovat vašeho budoucího školáka po celou dobu festivalu. Pokud potřebujete pravidelně navštěvovat grafomotoričku, využijte její soukromou speciálně-pedagogickou praxi Barevné učení, sídlící v těsné blízkosti metra A Hradčanská.
 

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-