Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Eva, Míša, Honzík a Ola jsou již na školu připraveni

Eva, Míša, Honzík a Ola jsou již na školu připraveni

Tipy pro rodiče školáků 18. 6. 2018 1 minuta
Kristýna Křížová
Eva, Míša, Honzík a Ola totiž vyhráli v naší soutěži - podívejte se na ceny, které si odnášejí. Jejich rodiče jistě potěšilo, že začátek školního roku bude pro rodinný rozpočet méně náročný a že si ušetří i starosti s výběrem a sháněním výbavy do školy.

Výherci v kategorii menší školáků

Školní aktovku zn. Baaggymax s roztomilým motivem motýla vyhrála Evička Nolčová ze Šťáhlav. Zatímco Evička ocení roztomilý motýlkový motiv a přehlednost aktovky, její rodiče budou rádi za to, že aktovka je velmi lehká (váží jen 900 g) a opatřená velkými reflexními plochami, které zvýší Eviččinu bezpečnost na cestách do školy a domů.

 

Druhou cenu, kterou byl sáček na sportovní věci s motivem koníka, a diaktickou hru Dávej bacha od zn. 4bambini, vyhrála Míša Roušarová z Chrudimi, 

plus    

 

Výherci v kategorii větších školáků 

Školní batoh zn. Coocazoo vyhrál Honzík Koptiš z Prahy. Věříme, že ho do školy bude doprovázet řadu let. Má totiž nastavitelné ramenné popruhy (nahoře i dole) a navíc ještě hrudní i bederní pás. Honza si ho tak bude moci přizpůsobovat své rychle rostoucí postavě. 

Druhou cenu v této kategorii získala Olga Haškovcová z Roudnice nad Labem. Může si tak začátekm školního roku do svého batohu přidat nový penál All Out. Navíc si ještě teď o prázdninách stihne s rodinou či kamarády zahrát akční karetní hru The Game

 plus    

Všem výhercům gratulujeme!

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-