Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Dobrá hračka má vítěze!

Dobrá hračka má vítěze!

Tipy pro výběr her a hraček 15. 8. 2016 3 minuty
Kristýna Křížová
Představujeme vám vítěze všech šesti kategorií soutěže Dobrá hračka 2016. Rozhodl o nich neuvěřitelný počet 1114 hlasujících rodičů během letošního dubna.

Agátin svět vyhlásil soutěž o Dobrou hračku, protože podporujeme skutečně dobré hračky. Takové hračky, které jsou vkusné a děti nejen zabaví, ale budou je i rozvíjet a hravou formou učit něco nového. Chceme hračky, na které se jako rodiče můžeme spolehnout. Hračky, které dětem dlouho vydrží, jsou variabilní, podporují kreativitu a nebo celé rodině přinesou pěkné zážitky při společném hraní.

Během hlasování 1. - 30. 4. 2016 vybralo svou Dobrou hračku v šesti kategoriích 1114 rodičů! Jsme hrdí na to, že náš projekt oslovil tolik rodičů, kterým stálo za to, věnovat svůj čas a vyjádřit se! A kdo si odnáší ceny?

Kategorie Hračky pro kojence a batolata

Dobrá hračka - dřevěné puzzle a vkládačka Janod kartonová pyramida Djeco

Vítězem mezi hračkami pro nejmenší děti je variabilní dřevěné puzzle a navlékačka v nápaditém provedení čtyř barevných želviček zn. Janod. Na druhé místě se umístila kartonová pyramida zn. Djeco a na třetím kreativní razítka pro batolata od francouzského Aladine.

Kategorie Hračky pro děti od 2 let

Dřevěné puzzle Djeco magnetická stavebnice SmartMax logická hra pro nejmenší Králík Kuk

Mezi hračkami pro děti od 2 let zvítězila třívrstvá dřevěná vkládačka zn. Djeco s motivem domku plného různých zvířátek. Na druhém místě se umístila magentická stavebnice SmartMax, za ní pak dřevěná logická hra Králík Kuk, rozvíjející prostorové vnímání i trpělivost.

Kategorie Hračka pro děti od 3 let

dřevěná zatloukačka djeco magnetická kniha Janod dřevěný montážní kufřík Hape

Mezi hračkami pro děti od 3 let hrají prim ty, které zapojují fantazii dětí i jejich prstíky, a rozvíjejí tak jemnou motoriku. Nejvíce ohlasů získala zatloukačka s motivy dopravních prostředků od Djeco. Na druhé místo rodiče vyslali magnetickou knihu o oblékání od zn. Janod a na třetí dřevěný montážní kufřík od německého Hape.

Kategorie Hračky pro předškoláky

domácí loutkové divadlo převodová stavebnice Georello hra o počítání djeco

Výlet do světa fantazie, přinášející celé rodině krásné společné zážitky, vynesl na první místo mezi hračkami pro předškoláky české domácí loutkové divadlo Marionetino. Na druhém místě se umístila italská převodová stavebnice Georello Tech a na třetím hra o počítání a vnímání detailů od Djeco.

Kategorie Hračky pro děti od 6 let

magnetická mapa světa pro děti Janod karetní hra Batamo nádoba na pozorování hmyzu

Jednoznačným favoritem rodičů malých školáčků jsou hračky podporující zvídavost. Vítězem se stala závěsná magnetická mapa světa od zn. Janod. Za ní se umístila karetní hra francouzského Djeco, rozvíjející slovní zásobu. Třetí pozice patří pomůcce pro mladé přírodověce, nadobě s lupami na zkoumání přírodnin od německé Haby.

Hračky pro děti od 9 let

chemická laboratoř - malý chemik model sluneční soustavy pro školákypočetní hra abaku

Rodiče větších školáků určili jako vítěze této kategorie experimentální sadu Chemická laboratoř. Za ní se s velmi podobnými výsledky umístila stavebnice otáčivého modelu sluneční soustavy od 4M a česká matematická hra Abaku.

Co říkají výsledky soutěže Dobrá hračka 2016?

Sdělení, které rodiče vyslali prostřednictvím hlasování v naší soutěži, je jednoznačné. Rodiče o kvalitní a rozvíjející hračky rozhodně stojí. Dávají přednost hračkám, které mají všestrannější využití při hře, spojují vkusný design, herní i naučnou hodnotu a nápaditou formu, která děti k hraní a smysluplné zábavě přitáhne.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč