Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Dobrá hračka 2023

Dobrá hračka 2023

V Agátině světě je prostor jen pro smysluplné a kreativní hračky. Pečlivě pro vás vybíráme hračky, které si v Agátině světě zaslouží své řádné místo. Když se důkladně rozhlédnete, najdete tu opravdové poklady, které se již pyšní označením „Dobrá hračka“. Které hračky se letos probojovaly do ankety Dobrá hračka 2023 a které zazářily na stupních vítězů? O tom jste nám pomohli rozhodnout právě vy.

Dobrá hračka 2023

Dobrá hračka 2023

Jako každý rok, i lesto společně vybíráme nejlepší kousky z Agátina světa pomocí hlasování v anketě Dobrá hračka 2023. Prohlédněte si 3 finálové kandidáty v 7 různých kategoriích i všechny vítěze. O vítězích jste rozhodli vy svými hlasy.

Kategorie a přehled nominovaných her a hraček

  1. Smyslové vnímání
  2. Tvořivost a kreativita
  3. Jemná motorika
  4. Předškoláci a malí školáci
  5. Fantazijní světy
  6. Deskové hry
  7. Stavebnice
👉 Vítěze všech kategorií najdete pohromadě zde.
 

Podle čeho vybíráme hry a hračky do ankety?

Kreativita – smysluplnost – kvalita. To jsou hodnoty, na kterých stojí Agátin svět. Odrážejí se ve všem, co se v Agátině světě děje, a tedy i ve výběru hraček. Nechceme však výběr pro vás dělat bez vás. Proto je vaše účast v Dobré hračce ohromně důležitá a pomáhá nám rozhodovat o výběru těch nejsmysluplnějších her a hraček do naší nabídky. Velmi nás těší, že každý rok se zapojuje více a více rodičů a už teď jsme zvědaví na letošní ročník.
 

Ohlédnutí za anketou Dobrá hračka 2022

Pojďte si připomenout vítěze loňského ročníku ankety Dobrá hračka 2022.
 

Dobrá hračka 2022: Známe vítěze

Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.