Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Dobrá hračka 2023

Dobrá hračka 2023

V Agátině světě je prostor jen pro smysluplné a kreativní hračky. Pečlivě pro vás vybíráme hračky, které si v Agátině světě zaslouží své řádné místo. Když se důkladně rozhlédnete, najdete tu opravdové poklady, které se již pyšní označením „Dobrá hračka“. Které hračky letos v anketě Dobrá hračka 2023 přibudou? O tom nám pomůžete rozhodnout právě vy.

Dobrá hračka 2023

Zapojte se do ankety Dobrá hračka 2023

Pomozte nám vybrat ty nejlepší kousky z Agátina světa a zapojte se do hlasování v anketě Dobrá hračka 2023. Představujeme vám vždy 3 finálové kandidáty v 7 různých kategoriích. O vítězích rozhodnete vy svými hlasy.

Kategorie a přehled nominovaných her a hraček

  1. Smyslové vnímání
  2. Tvořivost a kreativita
  3. Jemná motorika
  4. Předškoláci a malí školáci
  5. Fantazijní světy
  6. Deskové hry
  7. Stavebnice
👉 Hlasovací formulář pro všechny kategorie najdete zde.
 

Podle čeho vybíráme hry a hračky do ankety?

Kreativita – smysluplnost – kvalita. To jsou hodnoty, na kterých stojí Agátin svět. Odrážejí se ve všem, co se v Agátině světě děje, a tedy i ve výběru hraček. Nechceme však výběr pro vás dělat bez vás. Proto je vaše účast v Dobré hračce ohromně důležitá a pomáhá nám rozhodovat o výběru těch nejsmysluplnějších her a hraček do naší nabídky. Velmi nás těší, že každý rok se zapojuje více a více rodičů a už teď jsme zvědaví na letošní ročník.
 

Ohlédnutí za anketou Dobrá hračka 2022

Pojďte si připomenout vítěze loňského ročníku ankety Dobrá hračka 2022.
 

Dobrá hračka 2022: Známe vítěze

Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.