Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Djeco Arty Toys pro rozvoj dětské fantazie a slovní zásoby

Djeco Arty Toys pro rozvoj dětské fantazie a slovní zásoby

Tipy pro výběr her a hraček 21. 11. 2020 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Vyberte si figurku z kolekce Djeco Arty Toys – a nic vám již nebrání zažít dobrodružství a hrdinské činy rytířů. Figurky Arty Toys mohou nyní rozehrát svůj napínavý příběh přímo v pokojíčcích vašich dětí. Značka Djeco vytvořila hravou kolekci sběratelských figurek Arty Toys. Ta obsahuje postavičky rytířů, pirátů a princezen, které inspirují děti při hraní a zároveň je rozvíjí.
 

Arty Toys - svět rytířů a princezen

Snad každý člověk rád vzpomíná na své dětství. Na to, jak jste si celé dny mohli hrát a unášet se do světa plného fantazie. Chlapci si většinou hráli na hrdiny, kteří plní důležitou misi. Dívky se převlékaly za krásné princezny a snily o statečném hrdinovi. Pro děti je fantazie zásadní a je dobré ji jako rodič rozvíjet.

Francouzská značka Djeco přichází s absolutní novinkou v podobě sběratelských figurek Arty Toys. Každé dítě ihned zaujme neotřelý grafický design figurek. Drsný pirát, statečný rytíř nebo okouzlující princezna - to jsou oblíbené postavičky dětí. Hra s nimi je zábavná, ale její hlavní přínos nespočívá pouze v ukrácení dlouhé chvíle hrou. Děti hrou rozvíjí svoji fantazii a slovní zásobu. Vypráví příběhy, které už slyšely, anebo vymýšlí úplně nové podle vlastní fantazie. Vytvoří napínavý dobrodružný příběh, který nás, rodiče, jen překvapí. Jejich příběhy často odráží skutečný svět, vyjadřují emoce nebo jsou naopak neskutečně fantazijní.


Malované akční figurky Arty Toys si děti okamžitě zamilují! Sběratelská kolekce je krásným dárkem pro vaše dítě nebo výborným tipem na dárek pro kamaráda či kamarádku vašeho dítěte. Jsou již dárkově zabalené v průhledných krabičkách! Máte na výběr z mnoha variací pirátů, rytířů a princezen. Značka Djeco neustále vytváří nové postavy, a tak mohou děti svou sbírku figurek neustále rozšiřovat.


 

Doplňky Arty Toys pro větší radost ze hry 

Hra s figurkami potřebuje vždy nějaký doplněk. Ilustrátoři značky Djeco vytvořili několik figurek s příslušenstvím. Krásná dřevěná pirátská loď je důležitou součástí kolekce pirátů Arty Toys. Napněte plachty, vytáhněte kotvu a vyplujte na širé moře! Zažijete napínavé dobrodružství s partou drsných pirátů. Staňte se kapitánem Kylem a vydejte se hledat poklad! Nepřítel na pravoboku! Spusťte vikingskou loď a bojujte s pirátem Drackem pomocí pirátské dýky a štítu. Fantazii se meze nekladou a jakmile dobrodružství na lodi skončí, dobyjte černý hrad.
 

Tip: Podívejte se na 7. díl Agáta TV, kde vám z kolekce Arty Toys představíme černý hrad i pirátskou loď.K rytířům totiž neodmyslitelně patří nedobytný černý hrad. Nechte rytíře vstoupit do opevněného hradu přes spuštěný padací most. Uvnitř se ukrývá černé vězení pro nepřátele. Nechybí ani vysoká věž, ze které statečný rytíř stráží pevnost. Figurky rytířů se jistě postarají o nedobytnost celé pevnosti. Hrad je opravdu obrovský, rozměry 35 x 27 x 47 cm, a je vyroben z kvalitních materiálů. Zaručená zábava pro děti, ale i tatínky. 
Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-