Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Djeco 60: Kdo navrhuje nádherné hry a výtvarné sady?

Djeco 60: Kdo navrhuje nádherné hry a výtvarné sady?

Tipy pro výběr her a hraček 16. 9. 2015 1 minuta
Kristýna Křížová
Čím to, že hry a kreativní sady Djeco tak výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců? Jednou z ingrediencí v tomto zázračném koktejlu je spolupráce s výtvarníky, často ilustrátory dětských knih, kteří prokázali svůj talent a kvalitu své práce. Představíme vám některé z nich.

Dnes vám představíme první dva ilustrátory, díky kterým jsou hračky Djeco tak výjimečné: Magali Attiogbé, která navrhla hudební hračky, deskovou hru, puzzle či prostorové omalovánky, a Oliviera Latyka, jenž je autorem jednoho pískování, sady pro kreslení krok za krokem.

Magali Attiogbé

Magali Attiogbé

Jedny z nejhezčích motivů didaktických a kreativních hraček pro nejmenší navrhuje Magali Attiogbé. Narodila se v africkém Togu a od svých 3 let žije ve Francii. Od dětství se věnuje kreslení a sochařině, vystudovala ilustraci. V současné době navrhuje nejen krásné hračky i pro vaše děti, ale také knihy či plakáty. Vede také výtvarné dílny pro děti, bohužel pro nás pouze v Paříži.
 Kytara pro dětiHudební hračky pro děti Djecodětský bubínek
Kromě řady hudebních nástrojů pro děti Animambo je také autorkou návrhu jednoduché společenské hry pro malé děti Husa nebo roztomilého puzzle z 24 dílků pro děti kolem 3 let s motivem sovičky.

hry pro dětiPuzzle pro děti


Olivier Latyk

Olivier Latyk Olivier Latyk

Olivier se narodil ve Štrasburku, studoval v Edinburgu a dnes pracuije nejen jako návrhář pro francouzské Djeco, ale také jako i ilustrátor dětských knih pro řadu francouzských nakladatelství i pro významná americká tištěná média (Boston Globe, New York Times, Wall Street Journal atp.).

Djeco Olivier Latyk  Olivier Latyk Djeco

Děti si velice oblíbily techniku pískování. Olivier pro ně navrhl veselou sadu pískování V zahradě, která hýří pestrými barvami a dobrou náladou.

Pískování Djeco Pískování Djeco

Menším dětem je určena série kreslících podložek s návody, rozkreslenými krok po kroku.

Kreslení krok za krokem Malování krok za krokem Djeco Malování krok za krokem DJeco
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-