Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Dětské knižní řádění

Dětské knižní řádění

Akce, festivaly, dílny 1. 9. 2016 1 minuta
Kristýna Křížová
Přijďte na 4. ročník dětského knižního řádění Bookni si! Dvěma patrům Meet Factory budou vládnout knížky a tvoření. Setkáte se s oblíbenými spisovateli a ilustrátory a užijete si tvůrčí dílnu Agátina světa i různá představení.

 knižní festival pro děti knížky pro děti 

Oslava dětského čtenářství, dětský knižní festival Bookni si!, který pořádá nakladatelství Mladá fronta, se rozrůstá. Jeho 4. ročník letos nabídne kromě setkání s oblíbenými spisovateli (Ester Stará, Renáta Fučíková, Miloš Kratochvíl a další) a ilustrátory (Eva Chupíková, Andrea Popprová atp.) i bohatý doprovodný program. Přijďte se s dětmi podávat na divadelní představení, scénické čtení projektu LiStOVáNí či představení Rádia Junior. A nezapomeňte, že tvořivou dílnu pro vaše děti připravil i Agátin svět!

 dětské knihy dětský knižní festival

krásné knížky pro děti

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-