Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Dárek za vysvědčení? Oslavte konec roku s vaším školákem.

Dárek za vysvědčení? Oslavte konec roku s vaším školákem.

Tipy pro výběr her a hraček 17. 6. 2017 2 minuty
Kristýna Křížová
Prázdniny už klepou na dveře a děti čekají dlouhé dva měsíce volna odpočinku. Ale ještě než prázdniny naplno propuknou, je třeba naposledy usednout do školních lavic a převzít z rukou učitelek vysvědčení.

Rodiče i děti jsou napjatí, jak to letos asi zase dopadne. Radost i smutek z neúspěchu prožívají s vysvědčením všichni. Ať to dopadlo jakkoliv, odměňte děti za jejich celoroční snahu. „Nemusíte dávat dětem za odměnu hned dárky.  Často ocení děti více čas, který s nimi strávíte. Zeptejte se jich, jak chtějí zahájit dva měsíce prázdnin. Někdo rád vyrazí za zvířátky do zoo, někdo preferuje návštěvu zábavního parku nebo rád zajde společně na zmrzlinu,“ říká Kristýna

Máme pro vás několik tipů z míst našich poboček, kam vzít děti za odměnu. Udělejte si s nimi hezký den a oslavte další úspěšný rok ve škole! 

 

Praha

Angelato

Kdo by nemiloval zmrzlinu? Osvěžující pochoutka firmy Angelato se nachází přímo v srdci Prahy. Můžete vybírat z desítek až stovek druhů zmrzlin ovocných i smetanových, některé jsou více oblíbené, jako je čokoládová, pistáciová, jahodová, malinová, či pomerančová. Kromě tradičních zmrzlin můžete vyzkoušet i speciality jako je např. parmazánová, mátová, lékořicová. Děti se mohou těšit na pořádný kornoutek kvalitní italské zmrzliny! 

 

Výtopna

Originální restaurace pro milovníky vláčků, ve které si užijí mnoho zábavy nejenom děti! Modely vláčků jsou rozestavěny po celé restauraci a dokonce přivezou pití zákazníkovi přímo k jeho stolu. V jídelním lístku nechybí dětská jídla, děti si mohou pochutnat mj. na pizze či těstovinách. V restauraci je menší dětský koutek, nicméně hlavním lákadlem jsou právě vláčky, které neustále jezdí a vozí pití k zákazníkům. Tuto zážitkovou restauraci můžete navštívit i v Brně.

 

Brno

Dětská čajovna Mezi stromy

Krásná čajovna je ideálním místem pro rodiče s dětmi. Rodiče zde naleznou chvilku klidu a odpočinku, zatímco děti  si užívají moře zábavy v dětském koutku.  Mají tam bazének s balónky, domečky, obří polštářkové kameny, spoustu hraček a vláčků. V kavárně je přítmí, na zdech jsou stromy a všude se rozléhá vůně čaje a sušenek.

 

Park Lane Cafe – kavárna Brno

Věřte, že v této kavárně si pochutnáte jak na kávě, tak i na jídle. V menu vždy najdete něco malého k jídlu vhodného i pro děti, také velký výběr dezertů, čajů, džusů a limonád. Prostředí je krásné a příjemné, mají i zahrádku a dětský koutek.

 

VAŇKOVKAFEST

Galerie Vaňkovka pořádá další ročník festivalu Vaňkovka Fest. V den vysvědčení se můžete těšit na koncert Yellow Sister a jejich křest druhé desky věnované dětem Zvěřinec 2 a radost jistě udělá koncert Jaroslava Uhlíře, se kterým si můžete zazpívat známé písničky Vadí nevadí, Pod dubem za dubem a další

 

České Budějovice

Kavárna LANNA

Stylovou kavárnu Lanna si zamilujete hned při první návštěvě. K pití si zde můžete vychutnat skvělou kávu se sametovou pěnou, sypané výběrové čaje a pro nejmenší nabízí velký výběr domácích limonád. V nabídce také naleznete něco lehkého k snídani a ke svačině, dále  zdravé mlsání. Součástí kavárny je venkovní dětské hřiště.

 

Bezbot

Spousta legrace si děti užijí na vnitřním dětském hřišti Bez bot. Najdete zde tunely, prolézačky, provazové mosty, skluzavky  a další atrakce. Součástí hřiště je i kavárna, kde si rodiče mohou vychutnat kávu a případně dát něco malého k občerstvení.  V den vysvědčení připravilo Hřiště Bez bot překvapení pro děti, tak si ho rozhodně nenechte ujít!

 

Liberec

Kavárna v zahradě

Na pravou italskou kávu či čokoládu vezměte své školáky do liberecké Kavárny v zahradě. K šálku dobrého teplého nápoje patří i něco sladkého. Mají zde čerstvé dorty, domácí tiramisu nebo croasanty. Stylová kavárna nabízí příjemné posezení i venku, kde mají pro malé uličníky dětské hřiště.

 

Café Harlequin Liberec

Kavárna si zakládá na výrobě dortů a zákusků z těch nejkvalitnějších surovin podle tradičních receptur. Ocitnete se ve světě takových sladkostí, že nebudete vědět, co ochutnat dříve.  Děti jsou v kavárně vítány a za hezkého počasí mohou využít venkovní dětské hřiště.  

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-