Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Další omalovánky a úkoly Djeco ke stažení

Další omalovánky a úkoly Djeco ke stažení

Stáhněte si zdarma 30. 3. 2020
Kateřina Hrubešová
Pracovních listů není nikdy dost. Obzvláště takových, které ilustrovaly přední umělci francouzské značky Djeco. Děti mohou doma procvičovat úkoly zaměřené na pozornost a všímání si detailů, vybarvovat překrásné mandaly či vyprávět příběh. Stáhněte dětem zdarma úkoly a nechte je učit hrou!
Smahane Girardet patří mezi dvorní ilustrátory značky Djeco. Její kresby můžete znát například z kreativní sady Mozaika - kočka a želva, která vyniká překrásným metalickým designem. Nyní připravila deset pracovních listů s oblíbenými omalovánkami s mandalami. Stáhněte si pracovní listy ZDE
 

Mandaly jsou spojovány s východní kulturou a nejbližší překlad ze sanskrtu znamená ornament, kolo, kruh, oblouk nebo dokonce i magický kruh. Jsou krásné, klidné a dodávají pozitivní energii. Při jejich vybarvování děti trénují koncentraci, pečlivost a uvolnění ruky. Také dobře působí například na děti s poruchami pozornosti. Stáhněte si na tomto odkazu těchto 10 nádherných mandal.


Další ilustrátorka, Magalie Lehuche, připravila pro děti 30 okouzlujících pracovních listů. Děti budou seřazovat obrázky A-B-C podle dějové posloupnosti. Doporučujeme s dětmi pracovat a povídat si o obrázcích. Vyprávěním příběhu si děti rozvíjí plynulost řeči a slovní zásobu.
 

Zrakové vnímání je velmi důležití v předškolním věku. Děti se učí rozlišovat základní barvy a jejich odstíny, určují rozdíly v podobných tvarech a to i zrcadlově obrácených, poznávají stejné tvary apod. Caroline Faup vytvořila 30 zábavných ilustrací k procvičování zrakového vnímání.
 

 
Jsou vám obrázky povědomé? Aby ne! Její hravé ilustrace zdobí výtvarnou hru Tanečnice - iris folding - skládání papíru nebo sadu na výrobu postaviček - víly. Stáhněte si pracovní listy ZDE
 

 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-