Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Clemmy

Ve společnosti Clementoni vědí, že hraní je pro děti přirozená aktivita, které je vhodné využít k jejich dalšímu rozvoji. Firma Clementoni vyrábí pro nejmenší děti kostky Clemmy z netoxické měkké gumy. Krásné jemně vonící barevné kostky jsou zdravotně nezávadné a zcela bezpečné. Pokud dítě nedopatřením spadne na gumové kostky, nezraní se. Děti měkké kostičky milují: jsou příjemné na dotyk i na kousání: pomáhají prořezávat první zoubky. Ulepené kostky lze jednoduše omýt. Kromě kostek se v Clemmy světě nachází figurky zvířátek. Kostičky děti skládají na sebe, prostrkávají přes víko kyblíku nebo prohazují stříškou domku. Hraní s kostičkami Clemmy zlepšuje manuální zručnost, rozvíjí jemnou motoriku a podporuje hmatové vnímání dětí.

TIP Agáty: Kostky Clemmy můžete mýt v myčce na nádobí nebo vyvařit při nízké teplotě v hrnci. Po umytí se opět zvýrazní jejich vůně.

Více než 50letá tradice

V roce 1963 se v italském městě Recanati zrodila nová rodinná firma Clementoni. Zakladatel Mario Clementoni chtěl, jak sám říká, změnit svět. V tomto roce uvádí na trh svou první hru „La Tombola della Canzone“. O tři roky později dostává logická hra „Chytrý Robbie“ společnost Clementoni do popředí zájmu zákazníků. Společnost pokračovala ve vývoji a inovaci svých produktů. Vzdělávací hry se staly jedny z hlavních produktů této společnosti, které uvádí pod společným názvem Science & Play (hrej si & poznávej). V roce 1999 společnost zřizuje novou výrobní linku a vydává svou druhou produktovou řadu nazvanou Early Childhood Clementoni (tedy rané dětství Clementoni), které vzápětí mění na BelBebé a nakonec na BabyClementoni a Clemmy.
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější zboží

Zobrazuji 1 - 0 z 0
Filtru neodpovídají žádné výsledky