Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Cesta od učitele fyziky k výrobě školních batohů

Cesta od učitele fyziky k výrobě školních batohů

Inspirativní rozhovory 18. 2. 2015 3 minuty
Kristýna Křížová
Pan Radomír Brynda je původním povoláním učitel fyziky, ale v 90. letech neodolal možnosti začít svobodně podnikat a založil společnost Topgal. Ta přestála různá složitá období a dnes je hlavním českým výrobcem kvalitních školních batohů, které splňují vše, co je důležité pro správný vývoj dětských zad a praktický život každého školáka či školačky.
Topgal - český výrobce školních batohů

Firma Topgal nejpve prodávala obuv a vyráběla koženou galanterii, postupně ale stále více tíhla k batohům.„Postupně jsem se víc a víc soustředil na školní batohy, kterých se na trhu nedostávalo,“ nastínil p. Brynda v článku iDnes.cz. Firma se dobře rozjela, ale ukázalo se, že šít v Česku je moc drahé. „Abychom byli konkurenceschopní, přesunuli jsme výrobu do Číny. U nás jsme si nechali design, předvýrobní přípravu, prodej a servis,“ řekl podnikatel. 
 školní batohy Topgal
 
V roce 1998 byla firma skvěle rozjetá a Brynda přibral nového společníka. Spolu však později udělali fatální chybu. „Vsadili jsme na prodej v řetězcích. Byli jsme pod cenovým tlakem. Platili jsme značné částky za vstupní poplatky a likvidovali poničené vrácené zboží. Výsledkem byly obrovské ztráty a firma na pokraji bankrotu,“ popsal Brynda. Ten firmu potácející se v červených číslech pozvedl, tentokrát už opět sám.„Chtěl jsem stavět na kvalitě a seriózní značce, ne za každou cenu prodávat levně a ve velkých objemech. Odkoupil jsem od společníka jeho podíl a začal znovu,“ shrnul.

Topgal dnes tedy spolupracuje s nezávislými prodejci po celé republice. Velkou výhodou této spolupráce nejen pro Topgal, ale především pro rodiče a jejich děti je, že při výběru batohu dostanou od prodejce řadu užitečných rad a tipů. V našich prodejnách Agátin svět si batohy můžete vyzkoušet, porovnat různé modely i zvážit výběr mezi školním batohem a aktovkou.

Výhodné sady školních batohů TopgalZvýhodněné sady školních batohů Topal
Agátin svět Vašim dětem školní batohy Topgal vřele doporučuje. Můžete je u nás zakoupit také ve formě zvýhodněných setů, které zasíláme bez účtování poštovného! Značce Topgal skutečně důvěřujeme, neboť víme, že batohy jsou velice kvalitní. Procento reklamací je naprosto minimální a vždy se je podaří rozumně vyřešit. Školní batohy Topgal dětem bez problémů vydrží nejméně 2 - 3 roky.

 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-