Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog @camelie1411 - Ambasadorka Agátina světa

@camelie1411 - Ambasadorka Agátina světa

Inspirativní rozhovory 18. 7. 2019 1 minuta
Kamila, sympatická maminka roztomilé Laury, je jednou z našich ambasadorek. O tom, jaké hračky pro svou Lálinku vybírá, si můžete přečíst v našem rozhovoru.

Spolupracuješ s obchodem Agátin svět. Proč sis ho vybrala? Jaký má pro tebe význam kvalita hraček pro děti? Co od hraček očekáváš?

Na trhu je spousta obchodů s hračkami pro děti, až je toho moc, řekla bych. Proto je i docela těžké vybrat hračku, která nebude jen další "krám" do bytu, ale aby dítě zabavila i rozvíjela. Přesně toto od hraček očekávám. Kvalita hraček je pak dalším důležitým parametrem. Dětské ručičky provádí velmi těžkou zkoušku odolnosti. Za samozřejmost také považuji nezávadnost hraček. V Agátině světě mám vždy jistotu, že vyberu hračky, které všechny tyto vlastnosti splňují.


Dříve se hodně hračky dědily a schovávaly pro příští generaci, nejspíš asi z pocitu nejistoty, jak bude. Dneska už naštěstí žijeme jinak. Budeš taky něco schovávat svým dětem na památku?

Určitě budu. Sama mám některé poklady z dětství schované a jsem za to moc ráda. Lalince určitě schovám dřevěné hračky a pak ty, které si postupně hodně oblíbí.
 

Jaké hry či stavebnice jsi dětem v Agátině světě vybrala? Jak se hračka osvědčila?

Chtěla jsem pro Lali hračky, které jsou pro její věk vhodné. Vybrala jsem dřevěné vkládací puzzle, které mají různé tvary, barvy a každá má ještě nějaký další element. Nyní se učí dát kostku do správného tvaru, později se budeme učit barvy a samotné tvary. Líbí se mi, že jedna hračka poslouží pro rozvoj víc než pár měsíců.
Dále jsem vybrala knížku do vody, která mění obrázky v závislosti na teplotě, tu si Laura moc oblíbila. A taky miluje skládací kartonové kostky, díky kterým se naučila stavět komín, vkládat je do sebe a díky obrázkům a číslům je budeme využívat i nadále.V neposlední řadě hračky dokáží utvořit společný prostor pro aktivitu celé rodiny, jako třeba společenské hry. Hrajete je doma? 
Nyní ještě ne. Lali má necelý rok a půl, ale jako dítě jsem tyto hry měla ráda. Proto doufám, že si je v budoucnu oblíbí i Laura. Zatím hrajeme Hmatej a najdi.

Čteš si s Laurinkou? 

Laurinka u jedné činnosti zatím dlouho nevydrží, proto jsme stále ve fázi, kdy knížky prohlížíme, třeba knížku Kutálí se ze dvora. Věřím, že na větší čtení teprve ten pravý čas přijde. 

A poslední otázka: Jaká hračka je podle tebe dobrá? Sledovala si hlasování? A má pro tebe ocenění při výběru hraček význam?

Pokud má hračka ocenění, je to pro rodiče jistota, že pro své dítě vybírá opravdu vhodnou hračku, kterou ocenilo mnoho maminek. Rodiče si alespoň ušetří čas s hledáním recenzí pro danou hračku. A která hračka je podle mě dobrá? No přeci ta, která se dá zakoupit v Agátině světě :-)
 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-