Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Buddhovy pohádky a Bára Hrzánová

Buddhovy pohádky a Bára Hrzánová

Agátiny oblíbené knížky 29. 11. 2018 3 minuty
Kristýna Křížová
Inspirujte děti k pozitivnímu myšlení, které se v dnešním světě někdy tak těžko hledá a které je o to více pro děti i pro nás dospělé potřeba. Výtečná Bára Hrzánová namluvila 3 CD, na kterých na děti čeká 22 pohádek, úvod do meditace a také tři meditace.

Všestranná Bára Hrzánová již mnohokrát prokázala svůj vypravěčský talent pro všechny věkové skupiny dětí: 

 

Audiopodoba oblíbených Buddových pohádek na dobrou noc nás prostřednictvím hlasu Báry Hrzánové zavede do 19 magických příběhů rozdělených do tří CD.  Bára Hrzánové dětem na CD také jednoduše a srozumittelně vysvětluje, kdo to byl Buddha a co je buddhismus, jaké jsou základní buddhistické ctnosti a jak se naučit meditovat. Na závěr čeká děti nejsladčí tečka v podobě tří krásných meditací, které jsou přímo upravené pro dětskou duši. Dostanete se do světa klidu a vcítíte se do situací, jež jsou tak zvláštní a pohádkové. 

Jak uvedla producentka vydavatelství Supraphon Naďa Dvorská, „audiokniha je určena především malým dětem, takže každé poselství je sděleno jasně a srozumitelně. Navíc Barbora Hrzánová čte pohádky zasvěceně a s netajeným potěšením, což z audioknihy činí mimořádný počin, který stvrzuje, že slova jsou mocnější než zbraně.“ ​

Rodičům kteří by chtěli svým dětem nabídnout více pozitivních příběhů, doporučujeme také knižní podobu těchto pohádek: Pohádky pro malé Buddhy či novinku Klidný Buddha na dobrou noc nebo podobné pohádkové příběhy, nazvané Kouzelná zvířátka na dobrou noc.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je duší Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se zakladatelkou a jednatelkou společnosti Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší produkty. Produkty, které vynikají kvalitou zpracování, bezpečností i designem. A takový je svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-