Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Buddhovy pohádky a Bára Hrzánová

Buddhovy pohádky a Bára Hrzánová

Agátiny oblíbené knížky 29. 11. 2018 3 minuty
Kristýna Křížová
Inspirujte děti k pozitivnímu myšlení, které se v dnešním světě někdy tak těžko hledá a které je o to více pro děti i pro nás dospělé potřeba. Výtečná Bára Hrzánová namluvila 3 CD, na kterých na děti čeká 22 pohádek, úvod do meditace a také tři meditace.

Všestranná Bára Hrzánová již mnohokrát prokázala svůj vypravěčský talent pro všechny věkové skupiny dětí: 

 

Audiopodoba oblíbených Buddových pohádek na dobrou noc nás prostřednictvím hlasu Báry Hrzánové zavede do 19 magických příběhů rozdělených do tří CD.  Bára Hrzánové dětem na CD také jednoduše a srozumittelně vysvětluje, kdo to byl Buddha a co je buddhismus, jaké jsou základní buddhistické ctnosti a jak se naučit meditovat. Na závěr čeká děti nejsladčí tečka v podobě tří krásných meditací, které jsou přímo upravené pro dětskou duši. Dostanete se do světa klidu a vcítíte se do situací, jež jsou tak zvláštní a pohádkové. 

Jak uvedla producentka vydavatelství Supraphon Naďa Dvorská, „audiokniha je určena především malým dětem, takže každé poselství je sděleno jasně a srozumitelně. Navíc Barbora Hrzánová čte pohádky zasvěceně a s netajeným potěšením, což z audioknihy činí mimořádný počin, který stvrzuje, že slova jsou mocnější než zbraně.“ ​

Rodičům kteří by chtěli svým dětem nabídnout více pozitivních příběhů, doporučujeme také knižní podobu těchto pohádek: Pohádky pro malé Buddhy či novinku Klidný Buddha na dobrou noc nebo podobné pohádkové příběhy, nazvané Kouzelná zvířátka na dobrou noc.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-