Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zahraj si na módní návrhářku

Zahraj si na módní návrhářku

Tipy pro výběr her a hraček 14. 10. 2016 2 minuty
Kristýna Křížová
Objevte tipy, jak využít zálibu většiny holčiček a malých slečen v oblékání k rozvoji jejich tvořivosti.

Francouzský výrobce kreativních razítek Aladine přišel s vynikajícími krativními razítky StampoFashion pro malé parádnice. Princip je jednoduchý: razítko nepředstavuje celou postavu, ale její jednotlivé časti: hlavu, trup, spodní část těla, a to vše v několika variantách. S každou sadou tak dívky mohou tvořit stovky kombinací. To znamená stovky různých princezen či slečen se stovkami různých modelů.

Každý věk chce svá razítka

Aladine připravil to správné pro menší i větší slečny, podívejte se na porovnání:

kreativní razítka pro holky razítkovací sada oblékání princezen

Sady razítek StampoFashion určené dětem od 5 let:

kreativní razítka pro holky Dětská razítka - oblékací panenky

Sady razítek StampoFashion určené školačkám od cca. 9 let:

  • ruce a nohy (spodní část těla) na razítku nejsou, je nutné je dokreslit. Zprvu je to pro dívky výzva, brzy se to ale naučí a dokáží pak tuto dovednost využít i při běžném kreslení
  • moderní motivy, vč. motivů street fashion pro slečny kolem 12 let; obsahuje také razítka módních doplňků (brýle, čelenky, sluchátka, kabelky...)


Vychytávka, která potěší

Tyto sady obsahují také samozřejmě razítkovací polštářek s inkoustem. Návrháři v Aladine měli skvělý nápad nedělat jej černý, ale šedý. Otištení razítka na papír totiž slouží přeci jen jako základ pro další tvorbu: dokreslení modelů. Holčičky si pak mohou vlastní pastelkou nebo fixou upravit obrys oblečení do té barvy, která jim ladí s celým návrhem.

Jak se tvoří s razítky StampoFashion?

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.