Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zábavné kartičky ke stažení

Zábavné kartičky ke stažení

Stáhněte si zdarma 14. 6. 2018 1 minuta
Kristýna Křížová
Stáhněte zdarma vašim dětem zábavné kartičky, které jsme pro ně připravili. Logické úkoly jsou vhodné na potrápení hlaviček předškoláků a školáků.

Tyto krásně ilustrované karty slouží jako malý dárek pro děti, které si přejí z prodejny odnést alespoň maličkost, i když vy zrovna nemáte chuť něco dalšího koupit. Ale pokud nemáte v okolí naši prodejnu, můžete si je nyní stáhnout a vytisknout. Třeba poslouží na zabavení dětí, když bude venku nevlídné počasí.

Pusťte se do logických her! V té první Agáta a Matěj potřebují pomoc dětí, aby našli správnou cestu labyrintem do Agátina světa a našli 7 rozdílů v obrázcích.

 

Nebo vyzkoušejte hry s vláčky vhodné nejenom pro kluky: tentokrát hledáme stejné vláčky nebo jej dokreslujeme.

Pro holčičky máme úkol přímo zahradnický. Agátka - zahradnice hledá svůj obraz v zrcadle. Najdete stejnou Agátu? A ještě jeden poslední....Komu patří jednotlivé balónky? Který je Agáty a který její kamarádky Lenky?

 

Trénujte myšlení svých dětí a testujte je!

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.