Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Soutěž Dobrá hračka

Soutěž Dobrá hračka

Tipy pro výběr her a hraček 22. 6. 2017 1 minuta
Kristýna Křížová
V Agátině světě je prostor jen pro smysluplné a kreativní hračky. Samy zakladatelky pečlivě vybírají hračky, které si do Agátina světa zaslouží vstoupit. I mezi nimi ale můžete nalézt opravdové poklady, které se mohou pyšnit označením „Dobrá hračka“. Které hračky si toto označení zaslouží a podle čeho jsou vybírány?

Kreativita, smysluplnost, kvalita

To jsou hodnoty, na kterých stojí Agátin svět. A tyto hodnoty se odrážejí ve všem, co se v Agátině světě děje. Od výběru hraček, které se v něm budou nacházet, až po pracovní etiku jeho zaměstnanců. A protože je Agátin svět větší a větší, přišel čas vybrat ty nejlepší z nejlepších hraček. A jak to udělat?

Kdo vybírá Dobrou hračku?

Přeci vy! V šesti kategoriích hlasujete vy – rodiče – o tom, která hračka si zaslouží toto krásné ocenění. Posledního hlasování účastnilo přes tisíc rodičů! A to je důkazem, že vám záleží na tom, s čím a jak si vaše děti hrají. A výsledky hlasování ukázaly, že – stejně jako my – dáváte přednost kvalitním, variabilním a nápaditým hračkám, které neslouží jen k zabavení dětí, ale rozvíjejí jejich zvídavost a kreativitu.

Tip: Podívejte se na vítěze hlasování Dobrá hračka 2019!

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.