Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Omalovánky a logické hry Djeco ke stažení zdarma

Omalovánky a logické hry Djeco ke stažení zdarma

Stáhněte si zdarma 7. 4. 2020 1 minuta
Kristýna Křížová
Mají vaše děti rády omalovánky a logické hry? Stahujte zdarma u nás v Agátině světě květinové relaxační omalovánky či logické hry zaměřené na hledání cesty ven z bludiště.
Véronique Bulteau je osvědčenou ilustrátorkou, která pro Djeco vytvořila řadu her a kreativních sad. Nyní máte možnost stáhnout dětem 30 relaxačních květinových omalovánek z její dílny.

Omalovánky a logické hry Djeco ke stažení zdarma

Omalovánky s květinovými motivy možná více ocení spíše děvčata. Logické hádanky, v nichž je cílem najít cestu z bludiště ven díky správné posloupnosti kroků, však ocení všichni: holky, kluci i rodiče.

Omalovánky a logické hry Djeco ke stažení zdarma

Véronique Bulteau pro Djeco vytvořila řadu dalších zábavných dětských her, kde krásně vynikne její ilustrátorský styl.


Dalším z činorodých ilustrátorů je Clément Lefèvre, jenž je autorem omalovánek "od tečky k tečce". Děti si v nich procvičí nejen správné pořadí čísel, ale i trpělivost a preciznost. Výsledný obrázek je pak pro ně krásnou odměnou.

Omalovánky a logické hry Djeco ke stažení zdarma

Clémenta však také moc baví svět pirátů a roztodivných postaviček, kterým dává podobu puzzle či her.


Další omalovánky, logické hry a úkoly od Djeco najdete ke stažení v našich následujících článcích.

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.