Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hravá logopedická poradna

Hravá logopedická poradna

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2023
Tereza Kotilová
Máte občas pocit, že vaše dítě potřebujete péči logopeda? Bojíte se, že dítě nebude hned na úkol reagovat nebo si ho nezapamatuje? V naší poradně se bát nemusíte. Zkušené logopedky, paní Mgr. Michaela Marešová a Mgr. Agáta Hovadová vám poradí se vším, co vás bude zajímat. Mají připravené hry a veselá cvičení, u kterých si děti ani nevšimnou, že zrovna rozhýbávají jazýček. Přijďte vyzkoušet a zeptat se na vše, co vás zajímá nebo z čeho máte obavy!

Odborník radí: Hravá logopedická poradna

Zkušená logopedka Mgr. Michaela Marešová a Mgr. Agáta Hovadová se na vás budou těšit v našem logopedickém koutku.

❗ Nezapomeňte se do logopedického koutku zaregistrovat na konkrétní čas. ❗

👉 Mgr. Michaela Marešová

Mgr. Michaela Marešová"Logopedie, kterou jsem vystudovala na Univerzitě Masarykově v Brně, mě už pěkných pár let doprovází životem. Od roku 2016 jsem pracovala jako logoped na intenzivních logopedických pobytech pro děti s narušeným vývojem řeči a koktavostí a následně jako logoped v brněnské mateřské škole. Nyní jsem na rodičovské dovolené, při níž se logopedické intervenci stále věnuji. Upřednostňuji přátelský přístup a terapii hrou nad „drilem". Vždy mám velkou radost, když se můžu s klienty radovat z pokroků, které jim naše společná práce přinese. Na Agátině hravém festivalu v Brně mě můžete potkat již druhým rokem. Poskytuji zde individuální logopedické poradenství, při kterém si zahrajeme spoustu logopedických her z Agátina světa."

👉 Mgr. Agáta Hovadová

Mgr. Agáta Hovadová"Logopedie je mou prací i mým koníčkem. Už za dob studií na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem pracovala jako logoped na intenzivních logopedických pobytech pro děti s narušeným vývojem řeči a koktavostí a následně jako logoped v olomoucké mateřské škole. Maličko odlišný pohled na logopedii jsem si směla vyzkoušet na stáži v USA, ze které čerpám dodnes. Upřednostňuji totiž přátelský přístup a prožitek při terapii nad "drilem". Po vystudování jsem v rámci předatestační přípravy pracovala několik let jako logoped v soukromé ambulanci se specializací na neurovývojové poruchy (např. vývojová dysfázie, dyspraxie, autismus,...) a aktuálně působím jako klinický logoped na lůžkové části Fakultní nemocnice Motol."
 

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.