Herna: Lámeme si hlavičky nad logickými hrami
                    Jste milovníky logických her a hlavolamů? Pak se můžete v rámci Agátina hravého festivalu těšit na naši dílnu, kde si vyzkoušíte rozluštit záhadné hlavolamy. Přijďte klidně ráno a hrajte si celý den.
                
                Čeká na vás několik hlavolamů a logických her, které dokážou pořádně potrápit mozkové buňky a otestovat trpělivost. Budete muset správně skládat cihly na stavbu domu, postavit cestu tak, aby k princezně došel vždy jen princ, a nikoliv drak nebo pomoct pirátům objevit ty správné ostrovy.
Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče!
Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
👉 Mrkněte se na program 👈
                    
                        
                            
                            
                                Sdílej článek svým přátelům
                            
                                                        
                                Sdílet
                            
                        
                    
                                            
                                
                                Tereza Kotilová
                                
                                                                    
                                    Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.