Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Kuličkové dráhy Quadrilla – pro radost a rozvoj vašich dětí

Kuličkové dráhy Quadrilla – pro radost a rozvoj vašich dětí

Tipy pro výběr her a hraček 20. 2. 2020 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Dřevěné kuličkové dráhy Quadrilla německé značky Hape jsou určené již dětem předškolního věku. V tomto věku se děti hodně učí, rozvíjí jemnou motoriku a jejich fantazie je velice živá. Hledáte-li zábavu, do které se dítě umí hluboce a dlouho koncentrovat, vyzkoušejte tuto dřevěnou kuličkovou dráhu. Děti dokáží být zabrané desítky minut do sestavování dráhy nebo pouštění kuličky po dráze, opakují to neustále dokola a nevnímají svět kolem sebe. Budete sami překvapeni, že školkové dítě dokáže tahle hračka tak moc fascinovat. Navíc hraní s kuličkovou dráhou rozvíjí jemnou motoriku, představivost a trpělivost.

Na trhu najdete nespočet kuličkových drah, plastové i dřevěné, pro různé věkové kategorie. Může se stát, že vyberete kulidráhu nestabilní, dětem se budou jednotlivé dílky obtížně stavět a hračka tím pádem ztratí svůj účel. Stane se to, že jej nebude bavit. Kuličkovou dráhu Quadrilla jsme si proto vyzkoušeli, abychom se ujistili, že skutečně funguje a je vyrobena z kvalitních materiálů. Pro děti jsou snadno sestavitelné a díky unikátnímu systému spojování velmi stabilní.


kuličkovými dráhami  si vyhrají  jak kluci, tak i holky. Předškoláci i školáci. Jsou však nejen zábavné, ale zároveň rozvíjejí  jemnou  motoriku, fantazii, prostorovou představivost, podporují logické myšlení a schopnost řešit problémy. A odměnou pro rodiče bude radost v dětských očích, když sledují jak ubíhá kulička po své dráze a překonává různé překážky.
 
 

Vyberte si tu správnou kuličkodráhu pro vaše děti

Dráhy můžete sestavit podle návodu, nebo zapojit vlastní fantazii. Všechny sady je možné vzájemně kombinovat.  Všechny stavební díly jsou vyrobeny z kvalitní březové překližky a kaučukového dřeva. Jednotlivé díly jsou svojí velikostí příjemné do dětských ruk a nemají ostré hrany. Použité barvy jsou netoxické, stavebnice je pro děti zcela bezpečná.

Můžete si vybrat jednu ze základních sad kuličkové dráhy s názvem Závod, Cliffhanger nebo větší sadu Whirlpool, KolotočStředověký hrad, která nabízí spoustu možností a neuvěříte, co všechno z nich můžete postavit. Dráhu můžete také rozšířit o různé doplňky, takže tě při stavění a hraní čeká moře zábavy. 

Kuličkové dráhy Quadrilla nabízejí  spoustu tvořivé zábavy pro vaše děti a hodně prostoru pro dětskou představivost.  Děti budou jistě nadšené až uvidí běhat kuličky na vlastnoručně postavené dráze.  

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina se stará o Facebookovou stránku Agátina světa, je také autorkou mnoha článků na Agátině blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O své poznatky se dělí v pravidelných článcích, které jsou součástí našich newsletterů.